Golf 2 - sedista iz nekog drugog auta

Golf 2 - sedista iz nekog drugog auta

Da li je neko pakovao sedista od nekog drugog auta u golf 2? Zanima me koja bi sedista preporucili za pakovanje u vidu, po mogucstvu da budu malo uza nego fabricka da se izmedju 2 sedista nadje vise prostora.
 
A zasto ne nadjes fabricka sportska recaro sjedista i ubacis ?
Meni je bar glupo uzimati od drugih marki auta , tipa audi itd sto sam vidio da ljudi ubacuju u cvaju :D
 
pa vrlo jednostavno zato sto za te pare za koje ljudi prodaju recaro od dvojke, za te pare ja kupim 3 para sedista iz bmw/audi sa sve grejacima... a i trazim neka uza sedista od dvojkinih da imam vise prostora izmedju sedista iz nekih drugih razloga
 
meni su sedista nebine marke i iz kog su vozila samo da su uza i tamna, mozda polukozna, nebitno
planiram, ali nesto malo drugacije nego obican naslon
 
Član
Od Golfa 3 su bila u mom G2, i fino su stajala, i naj slicnija su, a od G4 sam vidjeo da je komsija ubacio u bar 4-5 dvica, samo na podu mislim da se sijece onaj nosac za klizanje i zavari od G4, sve ostalo je vise-manje isto, a cijena ya G4 je oko 30-40 KM po sjedistu, odn. do 100 KM moze se komplet kupiti, zavisno od stanja.
 
ja sam gledao od bmw e46/audi a3/ golf 4 cene su komplet 50-100e i prednja sedista i zadnja klupa ali od cetvorke su siroka suvise te nece biti mesta dovoljno izmedju sedista za ostala ne znam zato i pitam ovde mozda neko da ideju koja uzana sedista ubaciti
 
Član
Najuza su ti ta od golfa fabricka,koja god da uzmes od audija ili golfa 4 su sira od tih standardnih,po meni lijepo od trojke profilina cuce,samo nasac jedan moras zavariti pravo i to je to.
 
pa i bilo bi najbolje od dvojke ali ih je nemoguce naci da su u nekom pristojnom stanju i da nisu precenjena, kolika je razlika u sirini izmedju dvojkinih i trojkinih?
 
Član
I ja da se nadovezem na ovu temu, naime hocu kupiti od g4 sjedista i ubaciti u g2 dali mogu vodilice od g4 samo da se zavare u pod i usarafaju u limarijju ili cu morati nesto eksperimentisa t.poz
 
Top