Golf 2 rucica brisaca

Golf 2 rucica brisaca

Član
Drugari, imam jedan problem..Ovako imao sam neki problem sa rucicom brisaca pa mi ju je elektricar zamjenio e sad u one stare rucice isto su bila 3 stepena rada odnosno bilo je ovako:
0-odnosno kada ne radi
imgp0521ru.jpg

1-kada rade sporo
imgp0522r.jpg

2-kada rade brzo
imgp0523.jpg

3- kada rade svakih ja mislim 6 sekundi
imgp0524.jpg

E sada nastupa problem kada je to sve spojeno promjenjena stara dobio sam novu isto ovakvu sa 3 rezima rada ali rade sada ona dva prva stepena 1,2 ali onaj 3 odnosno kada treba da se ukuljuce pa iskljuce to ne radi da li neko zna u cemu je problem...Kada prebacim skroz dole ova pozicija 3 nista se ne desava..

(ne znam da li su ovi rezimi ovako poredani ali ja sam ih tako poredao da lakse objasnim)
 
Član
kod mene je tako prvi i drugi rezimi rade a treci kad prebacim nece da radi, ali kad povucem rucicu malo prema gore zacuje se neko pucketanje i posle radi normalno sve :icon_confused: eto tako je kod mene pa probaj mozda i kod tebe proradi! :icon_smile:
 
Član
Meni je na ručici tj lijevom zmigavcu zujalo pa mi je elektricas pospricao wd 40 i biloo ok i evo sad opet zuji pa probaj i ti to. Mada ne znam dugorocno sta bi....
 
Član
ok hvala svima probcu sve a samo da ne otvaram novu temu danas mi puce sajla ona sto se povezuje na sat km/h tj. ona plastika e sad koliko bi kostala ta nova ili polovna sajla isto za golfa 2

mirsadgolf je napisao(la):
vidi da ti nije relej broj 19 otišao pa ti taj vremenski neće da radi
druze sad sam gledao nemam ja njega evo pogledaj
imgp0548j.jpg


Franki je napisao(la):
Meni je na ručici tj lijevom zmigavcu zujalo pa mi je elektricas pospricao wd 40 i biloo ok i evo sad opet zuji pa probaj i ti to. Mada ne znam dugorocno sta bi....
I meni se to desavalo (kada ubacim samo lijevi ono pucketa i nece da radi kako treba) i ja sam skinuo relej 21 i one kontakte osmirglo, ocistio ih vrati i radi mi isto tako sam to uradio i kod prekidaca za sva 4 zmigavca osmirglo kontakte jer nekad i on zna da pravi spoj :icon_mad:
 
Član
Nasao sam neki relej 19 ja se nadam da je vremenski za brisace e sa gdje da ga stavim ima samo jedno mjesto lijevo od releja 72 ali ima neki limic vidi se gore na slici jedino na tom mjestu su slicne rupe kao i na releju
 
Tu gdje ti je limic postavljen, tu je "nesto" direktno spojeno.. mozes probati staviti relay, msm da nebi trebao nista zajebati a obratno bi bi bilo rizicno umjesto relay-a staviti kratki spoj ;)
 
Top