Golf 2 Relej Grejaca

Golf 2 Relej Grejaca

Pozdrav svima, imam problem sa golf 2 dizel u saobracajnoj se vodi kao 1.9 zbog turbine koja ne postoji na motoru, motor je identican kao 1.6 tako da je vrvatno 1.6 motor. e sada pre svega zeleo bih da naglasim da motor duvka i po malo troskara ulje (nista preterano), grejaci su novi, akumulator nov, dovod goriva nov,filter goriva nov. Imam problem da pri prvom paljenje ujutru uvece nebitno znaci samo prvo paljenje je problem da auto isprazni akumulator i kao daje znake da ce da upali i sve mu malo fali malo fali i tako vergla isprazni akumulator i nista. na gurku upali bukvalno na metar. nakon cega ga ugasim odstoji par sati i posle upali na pola kljuca pa me zanima da li je neko imao slicnih problema ili neko ako zna u cemu bi mogao da bude problem? drugo pitanje je posto sam cuo da je moguce da me zeza relej grejaca pa sam premerio struju na grejacima i dobio vrednost od 9.3V do 9.5V a na releju pise da je 12V pa me zanima da li 12V trebam da imam i na grejacima ili je ova snaga struje koja trenutno dolazi do grejaca dovoljna? Na internetu sam iskopao informaciju i da grejaci na golf 2 D rade na 11V dok kod mene na grejacu meri od 9.3V do 9.5V.
 
Malo pre sam kod komsije na golfu 1 1.6D premerio struju na grejacima i dobio vrednost od 11.32V tako da je kod mene relej izgleda odradio svoje. U toku dana ce mi stici nov relej valjda ce se time i resiti ovaj moj problem.
 
Kompresija nije losa. problem je struja na grejacima tacnije pad napona na grejacima. relej je dobar izgleda da se negde instalacija zajebala
 
Top