GOLF 2 -PROJEKAT.. BIJELI DUH

GOLF 2 -PROJEKAT.. BIJELI DUH

Član
samo da si mogao malo smanjiti svjetlost da ne ubija.. i kad vec radis to trebao si u komande ventilacije staviti (gore-dole), a ne iza resetaka
ja sam isto mjenjao u satu i prekidacima, sate sam potrosio ali sam dobrio prigodnu svjetlost kakvu sam trazio
polako samo naprijed :)
od ovoga

how do you print screen

do ovoga

capture

print screen

free image host

image hosting over 5mb
Uzivo je puno bolje drug..
A de mi reci od kojeg si auta ubacivao kazaljke na satu?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Član
Golf je bio u dobrom stanju i kad si ga kupio, bar se tako po slikama cini. Samo nisam skuzio zasto ti treba zracni jastuk? Mislim ionako nema funkcije. Meni se nekako ne uklapa volan od 4-orke u duju, al bitno je da je tebi lijepo jer ga ipak sređujes za sebe. Svaka cast na dotjerivanju, pratim temu i dalje
 
Golf je bio u dobrom stanju i kad si ga kupio, bar se tako po slikama cini. Samo nisam skuzio zasto ti treba zracni jastuk? Mislim ionako nema funkcije. Meni se nekako ne uklapa volan od 4-orke u duju, al bitno je da je tebi lijepo jer ga ipak sređujes za sebe. Svaka cast na dotjerivanju, pratim temu i dalje
Zracni mu je jastuk u centralnom dijelu volana tj dijelu koji njemu fali..
 
Auto kuća Palac u Grudama nadji broj,nazovi ih imaju taj airbafg garant,ako nemaju oni ima neki od susjednih otpada,probaj nazvat I auto otpad Lotus u mostaru I oni vjerovatno imaju
 
Član
Cudan mi sa ovom bijelom maskom,,stose tice led previse svijetla sad..odradi led u prekidace ovo iz ventilacije izvadi..ili ugradi na one kolutice od ventilacije sa plexigasom da sija kao jedna tackica al sasvim malo da sija da ne udara previse...ovo u ventilaciji je previse bolje da si odradio osvjetljenje papucica tj. poda osimovih ventilacija..ali opet blago da sija da nije previse..s vana nije lose svidja mi se.
 
Meni se ne svidja bijela maska,ja u to ne bih mogao gledati :D .Za ostalo svaka cast,drago mi je vidjeti da neko sredjuje stari auto,i ja sam sebi uzeo W124 300E,pa polako sredjujem :)
 
Član
@AdisMK2 kazaljke su od audija 100 c4

na km sat je zeznuto staviti jer je promjer rupe manji u kazaljci nego debljina iglice pa treba borerom ja mislim 0,8 malo je prosiriti... uglavnom samo volje i zivaca treba
 
Hmm ako budeš ubacivao tdi-ja bolje onda hajd na 110ks...
Moj prijatelj je odustao od toga kad je izračunao koliko će ga to sve koštati i još plus atest...
 
Član
@AdisMK2 kazaljke su od audija 100 c4

na km sat je zeznuto staviti jer je promjer rupe manji u kazaljci nego debljina iglice pa treba borerom ja mislim 0,8 malo je prosiriti... uglavnom samo volje i zivaca treba


0,8mm je preveliko borer mora biti 0,5mm znam da sam narucio 0,3 0,4 0,5 mm radi kazaljki
bolje je ici sa manjeg na veci jer ako probusis vecim a trebaonda imas problem
 
Top