GOLF 2 PROBLEM

GOLF 2 PROBLEM

Član
Ovako, kao prvo pozdrav svima. Imam problem s golfom dvojkom, iako se prvi put susrecem s tim, jer sam prodao x dvojki, ali bas ovo prvi put vidim, znaci kad upalis auto kad je ledeno ujutro, kad ga upalis, pusi, i odjednom na tren kao da dodje sebi, pa opet nastavi da pusi, i nakon dvije minute, vise truna ne pusi, sta bi to moglo biti, ako je ko imao slican problem nek komentira, i ako se neko razumije, isto tako. Hvala puno, inace kad prodajem ja sredivam golfa maksimalno, i tako nebi volio to nikom prodati takvo. I bit ce kad ga odradim postavljena tema njega kakav je bio, i kakav ce ispasti hehe . Hvala
 
Član
Moj druze to auto moze jos 10 godina ici da ovakav i ostane haha
Da mi ga je naci ko je unistio 1.6 obicnog dizela hehe
 
Član
Renault nevada 2.1 obicni dizel 88 godiste karavan. Bolje od gofla 2 za pocetnika. Manje se kvari, pa i ti sitni kvarovi, a kao karavan trazi malo vise umjeca u voznji i parkiranju.
Za mene bolji i od golfa 2.
 
Ajde dodji da pojedes moju dvicu :D . Za pocetnika u nasoj drzavi je dvica zakon odrzavanje dzaba dijelova na trafici. Jok kupice pocetnik alfu 147 pa kad je zapne negde ili udari moze plakat kraj nje. A i sa tim tempiranim bombama su ljudi kuce izgradili i jos ih vozaju.
 
Član
Napokon neko ko se zanima. Druze izbaci mi bijeli dim, ono 5 sec,i kao da promjeni zvuk motora na tren onda ne dimi, i opet tako nastavi ista stvar i opet se umiri,nakon dvije minute nema vise nikako dima sve normalno.. 1.6 obicni dizel, sto se tice ne dimi truna na sipku, ili na poklopac, a ne nadima crijeva, niti uzima vodu.. et hajd ti budi pametan, ja sumnjam na koju diznu da je zacepita,uzeo sam danas aditiv za dizne pa et vidjecemo,a ako ko zna bolje od mene,rado bi da pomogne. Hvala ;)
 
Član
ma sumnjao sam da ti nije vode uslo tad izbacuje bijeli dim,all rokni mu aditiv taj i procepi ga malo sve dok ne trokira i ne trza dobar je...jaa lozu sipao paa isao ko lud kad ga stisnem oblak dima sad zadnja dva mjeseca sipam ED5 auto ko curica,provjeri malo i zracni filter i ono crijevo od zraka jel spojeno samo nek dise procepit ce on..:D
 
Ajde dodji da pojedes moju dvicu :D . Za pocetnika u nasoj drzavi je dvica zakon odrzavanje dzaba dijelova na trafici. Jok kupice pocetnik alfu 147 pa kad je zapne negde ili udari moze plakat kraj nje. A i sa tim tempiranim bombama su ljudi kuce izgradili i jos ih vozaju.
uzivaj u traktoru jarane hahahaha
cast izuzetcima kojima imaju dvicu u vrjednosti novog auta ;) malo ih je
 
Top