Golf 2-problem oko struje??

Golf 2-problem oko struje??

Član
U pitanju je golf 2 - 1.6 benz

Neki dan ugasio auto kad upalise mi se maglenke(maska sa 4 fara) i nakon nekoliko paljenja gasenja sto samog auta sto prekidaca sve se vrati u normalu.

Danas vozim i sve normala i upalim lijevi zmigavac i auto se ugasi..ja se sjebo, sta je reko ovo...i ajd ponovim nekoliko puta isto tako i opet se desi ista stvar, znaci upalim lijevi zmigavac auto se ugasi...moze li tko pretpostavit sta bi moglo biti u pitanju, kao sto sam naveo i u samom naslovu sumnjam da je nesto do struje mada mi je "kvar"najblaze receno cudan:icon_question:
 
Član
pregledaj osigurace da se nije sta istopilo pa u spoju,jbg cudno je to:icon_question: vozi ga autoelektricaru :icon_smile:
 

SL7

Član
Elektricaru moras otic ocito nesto struja zeza samo da znas da ako ima negdje spoj moze se auto zapalit ili nemas spoja odnosno masa fali negdje cvaja ti negine za pregled:D:D
 
Član
Hvala vam na odgovorima, vjerujte da zasad nikakvih problema sve normala :icon_confused:
Izdrzat ce jos malo pa ide na spavanje, idemo zaraditi za malo bolje, dosta mi je ovog odltimera :D
 
Član
cuj svasta je moguce, al posalji poruku trizi (trizex) mozda ti on bude znao rec sta moze bit

ili pravac dole na sicku petlju imas jako dobrog auto-elektricara pa nek ti oni vide sta je ;)
 
Top