Golf 2 | Lampica grijača

Golf 2 | Lampica grijača

Član
Poz,


Imam problem na golf 2, prije neki dan radila je lampica i relej je klepetao i isto da je relej radio pa prestajao u 1 sekundi lampicu ugasi i upali 5 puta, samo dok je auto ugaseno cim upalim radi...

Danas je lampica prestala da gori, ali relej i ostale stvari rade sasvim uredno
Probana 4 releja druga, grijaci uredni, pali ujutru, samo ne svijetli lampica, sta moze biti problem
 
Član
Ma crkne to inace kod starijih vw i kod mene ne radi haha. Steta samo ostajemo polako bez opreme :p
 
Nek neko od ovih upucenijih kaze, ali na golfu 4 lampica grijaca mi je bio problem sa stop svjetlima, e sad da li je i na dvici tako posto je starije auto ne znam ;)
 
Član
pa na koji nacin da skontam koja je zica od instalacije zute lampice
To je lako ako je zica vidno ostecena, krenes od sata i pratis zice i prva na koju naletis da je presjecena to je jer ti ne radi samo lampica od grijaca. Ja sam tako odradio jednom za rucnu, pratio sam zice i nasao mjesto gdje je bila ostecena... Imas i jos jedno rjesenje "elektricar" :D
 
Član
To je lako ako je zica vidno ostecena, krenes od sata i pratis zice i prva na koju naletis da je presjecena to je jer ti ne radi samo lampica od grijaca. Ja sam tako odradio jednom za rucnu, pratio sam zice i nasao mjesto gdje je bila ostecena... Imas i jos jedno rjesenje "elektricar" :D

nije zica od grijaca ostecena sta dalje....
 
Član
Odes elektricaru nek ti provjeri na motoru gore odakle dolazi ta zica sa grijaca... Rekao si da nije do sata, a nije ni do instalacije onda je gore na izvoru negdje problem.
 
Član
Kupljen drugi sat i relej nov i sad kao radi.... Ali malo prije mi crce lampica akumulatora na satu
 
Top