golf 2- kako sakriti zvucnike

golf 2- kako sakriti zvucnike

2x mi kradu zvucnike i tablu onu pozadi kao i kasetofon u autu pa vam sada postavljam pitanje kako da te iste zvucnike uvalim negdje da ih lopov sa vana ne moze prokuziti a da su funkcionalni. isto tako mi se ne isplati kupovati neki dobar kasetofon jer ce ga noc pojesti pa cu morati naci neku kantu koja lose izgleda a dobro radi.
 
Član
druze,mijenjaj okolinu :lol: sala,naravno

po meni,najbolje bi ti bilo onda da kupis ovalce,i smjestis ih na originalno mjesto pozadi ( ispod plastike ) . znas vec dje mislim :icon_smile:

a sa plejera jednostavno skidaj plocicu i nosi sa sobom :icon_smile:

..mislim,ja bi tako kad bi mi se to dogadjalo :icon_biggrin:
 
Član
tesko na plastike da ih mozes uvaliti, em sto popucaju brzo, a i nemozes neki veci precnik staviti.... mozda bi bolje bilo da uradis opet na tablu i neku crnu tkaninu preko... mada opet ako hoce da ukrade ukrasce ih neznam sta da uradis... ja sam imao srece uvijek sa tim, pazi gdje parkiras to je najbitnije, najbolje na neka prometna mjesta gdje puno raje prolazi, pa ce i on teze muda skupiti da ih vadi gdje ljudi prolaze
 
Član
Evo par savjeta pa pokusaj skontati sta.

1. Da bi ti ukrali tablu pozadi moraju ti gepek prvo otvoriti tako da ili mijenjaj bravu ili stavljaj katanac :)

2. Sto se tice kasetofona kada ga postavljas u golfu pozadi iza njega imas ko jednu plasticnu rupicu promjera 2 cm sa svake strane i samo gledas da li ti radio ima kao kakav saraf da se pozadi moze uvrnuti i onda provuces kroz to i velikom sajbom i maticom ucvrstis (patnja ce ti biti je zavrnuti jer je stvarno mal prostor a ja sam sajbu zaljepio za maticu pa sam u principu okretao sajbu umjesto matice i ucvrtio tako). Meni probao iscupati i pukao mu sarafciger :D + vadi plocicu OBAVEZNO!!! i kada ti je mrsko VADI JE!!!!

3. Sto se tice zvucnika dobra varka je da imas plocu posadi a da na njoj nema nikako zvucnika (Mozda pomisli lopov neko je vec obijao i nema nista) a prave zvucnike naprai sebi kakvu kutijicu za njih i drzis ih u gepeku (Em dobijas dublji zvuk jer su u gepeku em ih niko ne vidi)

4. Osjeci ili skini kod ulaznih vrata one pipke sto stisces jer ima nacin kako obija preko njih u auta a drugi nacin sa jednom plastikom tu ti nema pomoci opsim da zaljepis prozore za vrata heheh

5. Zakljucak. Auto koje je prije 25 godina pravljeno nema tehnologiju kao nova auta i lako ih je provaliti jer je 90% fizicka energija i mehanika tako da sto otezas lopovu vise to ce on prije odustati.

Da ti nekome obijas auto da ti pocne pistat smetalo bi ti, da se oko brave bakces dugo jer nece da se otvori, da ti je zadnja daska zavrnuta maticama trajat ce dok ti sve poodvrce itd itd... Samo mu otezaj posao i pusti ga neka ti moze pogledati u auto da vidi da nema nista vrijedno jer ako su ti zatamnjeni prozori on ce zelit da vidi imas li sta i moze ti zelit obit da vidi imal sta....Ne drzi nista u autu sto bi bilo vrijednije od marke pa i marku ne drzi u autu :D Ja bi najradje stavio auto pod struju pa neka ga takne nek gori hehe ali neka dijete takne odma grize savjest :S Tebi sve najbolje i znaj da kada ti neko udje u auto on zna kako ce opet uc tako da promijeni nesto na tome da mu ne bude kao prvi put :) Pozz
 
opste poznata cinjenica da jedan te isti kljuc otvara svaki peti golf, tako da sta god da uradis otvore ga u sekunti,,,,,,


sta mozes, pa za pocetak ugraditi alarm kakav, to ti dodje kao najjeftinija varijantica, nakon toga mozes ukinuti sve steke i zavariti ih, napraviti da ti se sve preko daljinskog otvara, ali ni to nije opet 100% bezbjedno, ali su opet cake kojima otezavas lopovi stvar ;)
 
Član
druze kao prvo imaj na umu da golfa 2 moses otvorit sa jednom markom (1KM)...raspitaj se da ti neko napravi da zadnju haubu otvaras sa sajlom koja se provuce do sjedala....pozz
 
BHT Ovisnik
ja sam imao ovalce na dasci u jette,ali daska je bila presvucena tankim skroz pamucnim platnom,nesto slicno tapecirngu samo tanje i izgledalo je posve ravno kao da nema nista,a ispod su bili ovalci 100rms-a,u jette je svakako teze obiti,al eto govorim ti primjer da se uopce ne vide;)
 
Član
Za pocetak bar kakav alarm stavi ak nista da svira kad ti otvore a ja sam kontao nesta ovako da odradim u gepeku, da polica bude bez zvucnika a gepek ovako

http://desmond.imageshack.us/Himg337/scaled.php?server=337&filename=img8175am.jpg&res=landing
 

187

Član
kao sto ti je cole rekao, mozes ti staviti ovalce na dasku, i dasku presvuci nekim tankim platnom da izgleda kao da nema nista.. normalno gepek ili zatvoris (ukines bravu) ili stavis alarm.. jbg plocicu skidaj realno sto je ostavljati u autu kad svako malo neko gleda da obije nekom auto.. ja ne vadim plocicu iz auta kad sam parkiran negdje na "normalnom" mjestu ali cim je nesta kako ne treba odma skidam sve zivo i volan nosim ko MR. Bean :lol:
 
mokeBass je napisao(la):
tesko na plastike da ih mozes uvaliti, em sto popucaju brzo, a i nemozes neki veci precnik staviti.... mozda bi bolje bilo da uradis opet na tablu i neku crnu tkaninu preko... mada opet ako hoce da ukrade ukrasce ih neznam sta da uradis... ja sam imao srece uvijek sa tim, pazi gdje parkiras to je najbitnije, najbolje na neka prometna mjesta gdje puno raje prolazi, pa ce i on teze muda skupiti da ih vadi gdje ljudi prolaze

parkiram gdje parkiram. leglo narkomana i kriminalaca. jbga
 
Član
ja stavio 3 zvucnika u dasku i imao jednu presvlaku od zadnjeg sica i lijepo presvucem i zategnes bas moca................;););)
 
Top