Golf 2: Izgubio sam jedini ključ za auto, savjet?

Golf 2: Izgubio sam jedini ključ za auto, savjet?

Član
Društvo,

u petak sam izgubio sam jedini ključ za auto golf 2, 1992 godište. Kako mogu najbezbolnije riješiti ovaj problem?

Postoji li mogućnost da se na naki način ponovo napravi ključ ili moram mijenjati sve brave na autu?

Hvala!
 
Član
hudiny to radi 100%. meni kad se pokvarila brava paljenja i bio sam kod njih da mi to naprave, ja ih bas pitao mogul napravit kljuc samo na osnovu brave i kaze da mogu, nije bitno jel starije auto, novije, imal one kodove i za*ebancije itd.
 
BHT Ovisnik
ja sam na jetti platio oko 50km u mostaru,nove brave i kljucevi,sve izmjenio osim rezervoara,sve novo i miran;)
 
Član
Ekipa,

dok sam ja tražio rješenje za ovaj problem, stari je skinuo bravu za paljenje i ugradio novu. Odnesem staru bravu da mi naprave ključeve (kiosk kod zgrade predsjedništva) i ljudi mi naprave, ali ključevi ne rade na bravama vrata...

Sutra ću se ganjat s ovim ljudima što su pravili ključeve da vidim može li se nešto doraditi. Ponijet ću i jednu bravu od vrata pa nek to riješe.

Nisam znao da to radi i hyudini...
 
Član
nema nista lakse nego prilagoditi ulozak brave vrata na golfu 2.
znaci zamjenis ulozak bosh brave i dobijes novi kljuc uz nju,ulozak kosta nekih 10-tak km a zamjena max 20 km a ostale uloske brava vrata prilagodis,normalno majstorski mehanickim putem za nekih pola sata.;)
 
Član
Probaj rastaviti bravu i pomjeriti one limice po nekom trecem kljucu. Al opet ne znam mozda sam se zajebo :D
 
poslusaj franki-a,nema druge ... i kad sve to uspijes,kupi mobitel i zakaci ga na kljuceve,i kad opet izgubis kljuceve samo pozoves taj mobilni i naces ih sigurno...hehehe
 
Član
mb73 je napisao(la):
nema nista lakse nego prilagoditi ulozak brave vrata na golfu 2.
znaci zamjenis ulozak bosh brave i dobijes novi kljuc uz nju,ulozak kosta nekih 10-tak km a zamjena max 20 km a ostale uloske brava vrata prilagodis,normalno majstorski mehanickim putem za nekih pola sata.;)

Zar je zaista tako lako? Imaš li neki "How to" link? :D

Hvala!


nermin suljagic je napisao(la):
poslusaj franki-a,nema druge ... i kad sve to uspijes,kupi mobitel i zakaci ga na kljuceve,i kad opet izgubis kljuceve samo pozoves taj mobilni i naces ih sigurno...hehehe

Kada ovo riješim, bit će jedan ključ kući, jedan u kancelariji, jedan u garaži, jedan u pekari gdje kupujem doručak, jedan u lokalu gdje izlazim, jedan na parkingu gdje najčešće ostavljam auto... :lol:
 
Član
nemam link,jedino da ja odradim i snimim pa da uploadujem.
uglavnom kad rastavis ulozak brave mjenjas tj. prilagodzavas tz. cesljice ili listice ako vise volis taj izraz po novom kljucu a mozes neke i prebrusiti a mozes jedan i izvaditi itd.
 
Top