golf 2 instrument osvjetljenje!

golf 2 instrument osvjetljenje!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz zanima me kako cu promjenuti sijalicu u instrument tabli na golfu 2 jer mi ljeva neradi pa da to skemijam a da neslomim nista! Moze li mi neko pomoci na sta da obratim pozornost i kakve sijalice da kupim ako ima oznaka ili nesto!¨??? I ako postoje bjele slucajno?????? Hvala!
 
trebas skinut kompletnu plastiku oko sata pa onda izvadis sat. a sto se tice sijalice odes u auto dijelove i kupis sijalicu sa kucistem to kosta mozda 2KM i samo je zavrnes. a ako hoces da ti bolje svijetli izvadis zelenu foliju,ona se nalazi unutar plastike sto se na nju zavrcu sijalice
 

IGY

Član
http://www.blauetachos.de/doc/vw/golf_2/tacho_bis90/tacho_golf_2_jetta_2_bis_baujahr_90_zwei_anschlussstecker.htm

:cool::cool::cool:
 
Član
2 GreenDevil znaci nemoram nista pazit samo skinem plastiku okolo i izvadim cajger????? Hvala brate i znas li mai li bjeli!?
2 Igy hvala drug ali nerazumjem dojče hehehehe ma samo bi promjeno osvjetljenje nebi ja kemijo nesto bruka!
 
Član
Moraš skinuti cijelu prednju plastiku, prvo izvadi cd, onda dovrćeš šarafe: iznad cd-a, ispod lijevog poklopca prekidača desno od sata, ispred sata dva šarafa, izvadi prekidač svjetla jer i tu imaš šaraf, povadi sve puljkice od grijanja i skini prednju masku od klizača jer ispod imaš još 3 šarafa. Ja mislim da sam utrefio sve šarafe... Eh, kad skineš plastiku imaš sa lijeve i desne strane sata po jedan šaraf, onda skini lijevu duvaljku od ventilacije jer ćeš morati zavući ruku da bi odvojio kilometar sajlu. Nagni sat, odvoji kablove i eto ga. :cool:
 
eto ZVIZ ti je detaljno napisao kako treba da se uradi
a sto se tice sijalica sve su bijele samo je folija zelena i nju treba izvadit da bi bilo bijelo osvjetljenje
 
Član
2 zviz brate to sipade komplicirano naopako necu ni mjenjat majke mi ako moram sve skinut naprijed da bi doso do cajgera hvala u svakom slucaju :icon_sad:

ovo ce da bude bolesno danas odo pa cu sarafat po ovim vasim naputcima ako uspijem uspijem hvala green!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top