golf 2 instalacija

golf 2 instalacija

Član
Dal neko ima semu el instalacije od golfa 2 kr...imam nekoliko dzekova pod haubom koji nisu povezani a nemaju ni gdje da se povezu... Ako neko zna imam 4 dzeka ispod boce od vode a nemaju se na sta povezati.
 
Član
da ne otvaram novu temu ovde cu postaviti pitanje..
mfa ne radi,pokazuje potrosnju .4 ili .6 kako kad,prosjecna brzina bude oko 10-20 dok kilometre prikazuje kako treba..temperature su uredu...sve vakume sam provjerio,cak sam i sat promjenio al ponovo ista situacija....i da sat pokazuje dosta manje nego sto auto ide,znaci po navigaciuji ide 100km/h a na satu bude izmedju 60-70..
 
ako predjene kilometre otprilike tacno prikaze (znaci presao si otprilike 100 km i pise tako) a kilometar sat ti pokazuje dok vozis mnogo manje tj kazaljka, onda ti je neko skidao sat i kazaljku id brzine pomjerio pa ti manje pokazuje., rasklopij sat i skini kazaljku i ponovo natakni i pokazivat ce tacno,
a tih 4 dzeka sti imas viska pod haubom ispod boce od vode, to ti je bio ABS pa je izbacen
 
Član
kilometre i na displeju a i gore pokazuje tacno,dok brzinu ne pokazuje ni priblizno,a te dzekove cu slikati pa da vidite.
 
ma samo skini sat rasklopij sat i kazaljku uzmi prebaci ispod iglice i mora da staji 1 cm ispod iglice ima cak i malu crticu) a kod tebe ce sig da ode tamo do 220
a to ti je abs najvjerovatnije bio, 4 dzeka budu na abs , tacno ispod boce odo vode, opet slikaj
 
Član
neznam koliko ce te viditi al evo slika.ako je abs gdje se nalazi procesor od abs-a i ostatak instalacije(samo da provjerim dal postoji to kod mene)?
 

Prilozi

  • IMG_20151205_172448.jpg
    IMG_20151205_172448.jpg
    422,8 KB · Pregleda: 28
abs procesor se nalazi u gepeku ,ispod desne stopke lijevo,a instalacija prolazi desnom stranom uz prag pa u gepek,a ovi dzekovi su najvjerovatnije od maglenki i bocnih zmigavaca,ni jedan ne lici na one dzekove od abs-a,bar je tako kod mene na golfu,fabricki abs..poz
 
Član
Ahaa,hvala momci.. A zna li neko sta oko ovog mfa, pokazuje potrosnuu 0.6 .6 .4 i tako..a ostalo pokazuje sve
 
Član
da ne otvaram novu temu,znaci golfa na 5500 obrtaja stane i nece dalje,izgubi struju na svijecicama tako mi zvuci,na kr je blokada koliko ja znam preko 7k a kod mene rijetkost da dotakne 6
 
Top