golf 2 ili 3

golf 2 ili 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Namjeravam da uzmem drugo auto pa mi treba savjet sta bi vi uzeli sebi da ste na mom mjestu:icon_biggrin:.
golf 3 1994 1.6benz solidno stanje pragovi malo truli,mehanicki nije los ali ima malo ulaganja
golf 2 1992 1.6td super stanje bez kapi hrdje,mehanika bez ulaganja.Vozila ga je starija osoba i prvi je vlasnik,vozen po hercegovini.
Cijena je ista za obadva 3500km
 
Auta su sa 4 vrata.cijena dvojke je 3500 fiksno,trojka bi mogla ic cak za 3000km.Trojku sam juce gledao ali nije to to.Dosta je slaba limarija,a i mehanicki nije dobra ima ulaganja.Dvojku jos nisam vidio trebam ici ovih dana,rodjak je gledao kaze da je auto u fabrickom stanju,nikad udarano ni farbano.Meni je samo dilema sto je trojka malo novija i ljepsa linija,ali po vasim komentarima skoro da vise nemam dileme ;).
 
Član
Ako se trojka moze srediti za tih 500km onda uzmi trojku...ako furas vec malo novije imas fiat bravo za 3500 dizel odlican alu felge,klima sve bolje od golfa dosta puta
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ni jedan. Za te pare bar 5 godina mlađi i bolji auto može da se nađe.
Baš to! Moj stari ford otišo za 4000, auto 97godina klimu ima.. tip top stanje. I to je sad puno para ;)

kakve 3500 :icon_eek: U kunama bi bila ok cijena ;) Ipak je to auto staro 23 godine :icon_question: radije bih domirio par stotina i kupio Punta mk2..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ni jedan. Za te pare bar 5 godina mlađi i bolji auto može da se nađe.
Baš to! Moj stari ford otišo za 4000, auto 97godina klimu ima.. tip top stanje. I to je sad puno para ;)

kakve 3500 :icon_eek: U kunama bi bila ok cijena ;) Ipak je to auto staro 23 godine :icon_question: radije bih domirio par stotina i kupio Punta mk2..

http://www.pik.ba/artikal/5058027/fiat-punto-1-2-16v-2001godina-ful-oprema/

Pogledaj kakvo sam ja auto prodao za 4 hiljade ;)
Ipak ko voli vw ipak ;) , Dobro razmisli prije kupovine
 
Član
Ma puno para bolan bjezi od toga.3500 maraka da je u njemu neki tdi preko 100 ks pa ajde,nidje veze.
 
Član
nemoj razmisljat uopste,nemas potrebe za tim :cool:
mk2
po meni i nije puno 3500 za dvicu
ipak 1992 td,uzet ces ti za 5000 renoa,pezoa i forda mladjeg 5 godina od golfa,al ce opet golf duze bit od njih
a tricu nemoj ni slucajno,ako je ona vec pocela rdjat ona je za 2 godne prasina :icon_smile:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ma puno para bolan bjezi od toga.3500 maraka da je u njemu neki tdi preko 100 ks pa ajde,nidje veze.


Koje auto za 3500 km? Dvica ili trica tdi?
Ja bi prije kupio tu dvicu ako je u dobrom stanju. Taj benzinac ti nije nesto, + je trica slaba sa limarijom ako nije dobro odrzavana.
 
Član
Franki je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma puno para bolan bjezi od toga.3500 maraka da je u njemu neki tdi preko 100 ks pa ajde,nidje veze.


Koje auto za 3500 km? Dvica ili trica tdi?
Ja bi prije kupio tu dvicu ako je u dobrom stanju. Taj benzinac ti nije nesto, + je trica slaba sa limarijom ako nije dobro odrzavana.

I dvica je skupa,na nju sam i mislio.kakvih 3500 maraka .
 
Ja sam svoju platio 3500 jos bila 1.6 benz 91g.
Ako bas zelis dvicu kupi je,nije to puno para ali mora biti bas vrh za te pare.
Usvakom slucaju bolja dobra 2 nego grob 3.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top