Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Druze, uzeh sad da procesljam temu posto znam da si vozio 8V pa mi bio cudan ovaj naziv teme :)

Golf je za svaku pohvalu, jedino sto meni nije jasno, kako si izvlacio stotku za 7,4s ako se dobro secam da je pisalo, samo sa izduvom i usisom? :icon_eek:

PS: Vreme za 402 ti je skoro pa perfektno :cool:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

drug golf je exxxtrraaa..bgm najbolji na forumu ;)
P.S prijavi sliku za kalendar ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Madison je napisao(la):
Druze, uzeh sad da procesljam temu posto znam da si vozio 8V pa mi bio cudan ovaj naziv teme :)

Golf je za svaku pohvalu, jedino sto meni nije jasno, kako si izvlacio stotku za 7,4s ako se dobro secam da je pisalo, samo sa izduvom i usisom? :icon_eek:

PS: Vreme za 402 ti je skoro pa perfektno :cool:

hm ne znam ni ja vjeruj, nesto se poslozilo kako treba i isao je zaista fino sa svojih 112 KS :icon_smile: 16.00 najbolje vrijeme, al vjerujem sa drugim gumama bi isao nestm malko i ispod ... a sa novim motorom (ABF) ide okruglo isto samo sec brze 15.00 na SR-u Banja Luka (gdje su svi isli 0.2-0.5 sporije zbog uzbrdice) ;)

Sahman_Turbe je napisao(la):
drug golf je exxxtrraaa..bgm najbolji na forumu ;)
P.S prijavi sliku za kalendar ;)


Hvala druze ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_UkAFHmBDW4[/video]
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

OZ Superlegerra prezaljena, jer dolaze ... DOTZ RACING 15" :cool:
Nisu nesto, nako bezze :123:







VEEEEEEEEEEEEEEEELIKO HVALA LJUBOJI ZA FELUGE, LJUBOJE LEGENDO :cool::cool::cool: Covjeka sam ubio i smarao ali na kraju me maximalno izgotivio po vec ne znam koji put ;)
 
Legend
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

ooo fino druze,ti volis ovog tipa felge,a fno ce i stajati,s obzirom da volis street race to ide u to;)
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Hvala momcovi :)

Trebalo bi u subotu da ih montiram na GTI-a
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

farbaj ih u rozu boju i to je to :)

Fakat su one roze preludo izgledale, il rozo il plava,zelena ( smao da bljesti :) )
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

preuzeo sam jucer feluge i kao nove su, packe nemaju, drajvacu ih ovako pa tamo negdje na proljece lakirati u .... nesto :D
 
Top