Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Legend
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Ma kao sto sam negdje vec napisao...

ABF + LPG i jos se hvali... jaaaaaooooooo... :icon_question:

:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Liga je napisao(la):
Ma kao sto sam negdje vec napisao...

ABF + LPG i jos se hvali... jaaaaaooooooo... :icon_question:

:lol::lol::lol:

Sta se bolan ti javljas ? Ti si jos gori ! Ti vozis na "KURILNO OLJE" sto bi drugovi Slovenci rekli :lol:
 
Legend
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

esso_sa je napisao(la):
Sta se bolan ti javljas ? Ti si jos gori ! Ti vozis na "KURILNO OLJE" sto bi drugovi Slovenci rekli :lol:

ma daaaaaaaaaaaj ba... :lol: one price "Ne bi ja nikad LPG na ABF, sramota" :lol:

ja bar ustipke mogu napraviti... :lol:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Liga je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
Sta se bolan ti javljas ? Ti si jos gori ! Ti vozis na "KURILNO OLJE" sto bi drugovi Slovenci rekli :lol:

ma daaaaaaaaaaaj ba... :lol: one price "Ne bi ja nikad LPG na ABF, sramota" :lol:

ja bar ustipke mogu napraviti... :lol:

A dobro, svako ima svoje.
Ja LPG na svoje auto nebi nikad ugradio, ako nemam za benzina nema ni vozanja. Al to sam ipak samo ja, da me ne shvate plinasi da nekoga prozivam.... To je samo moje misljenje ;)
@Liga, kad smo kod ustipaka, ja nudim depilaciju dlaka na nogama - plamenom iz auspuha. Bujrum naleti kad zarastes :D

@Dottore, posto kod tog plina idu "plinske mape", sta ti je sad sa chipom koji si imao ? Jesu ti kopirali chipovanu benzinsku mapu pa na osnovu toga pravili plinsku mapu za plinski ECU ili je plinska mapa radjena po stock benzinskoj mapi ???
 
Legend
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

esso_sa je napisao(la):
A dobro, svako ima svoje.
Ja LPG na svoje auto nebi nikad ugradio, ako nemam za benzina nema ni vozanja. Al to sam ipak samo ja, da me ne shvate plinasi da nekoga prozivam.... To je samo moje misljenje ;)
@Liga, kad smo kod ustipaka, ja nudim depilaciju dlaka na nogama - plamenom iz auspuha. Bujrum naleti kad zarastes :D

@Dottore, posto kod tog plina idu "plinske mape", sta ti je sad sa chipom koji si imao ? Jesu ti kopirali chipovanu benzinsku mapu pa na osnovu toga pravili plinsku mapu za plinski ECU ili je plinska mapa radjena po stock benzinskoj mapi ???

Ma malo ja Selvera mezim... ;) a ti Esso nista ako nema kucne dostave, pa bujrum... :cool:

u svakom slucaju... sretno OBAtroici... :cool:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

esso_sa je napisao(la):
Liga je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
Sta se bolan ti javljas ? Ti si jos gori ! Ti vozis na "KURILNO OLJE" sto bi drugovi Slovenci rekli :lol:

ma daaaaaaaaaaaj ba... :lol: one price "Ne bi ja nikad LPG na ABF, sramota" :lol:

ja bar ustipke mogu napraviti... :lol:

A dobro, svako ima svoje.
Ja LPG na svoje auto nebi nikad ugradio, ako nemam za benzina nema ni vozanja. Al to sam ipak samo ja, da me ne shvate plinasi da nekoga prozivam.... To je samo moje misljenje ;)
@Liga, kad smo kod ustipaka, ja nudim depilaciju dlaka na nogama - plamenom iz auspuha. Bujrum naleti kad zarastes :D

@Dottore, posto kod tog plina idu "plinske mape", sta ti je sad sa chipom koji si imao ? Jesu ti kopirali chipovanu benzinsku mapu pa na osnovu toga pravili plinsku mapu za plinski ECU ili je plinska mapa radjena po stock benzinskoj mapi ???

Znate kako, cinjenica je ta da mi pokazivac goriva i moj plovak se nisu bas najbolje razumjeli ... starno je kazaljka isla gore-dole, ali bord je po gradu pokazivao nekih 12 litara prosjek na 100 kilometara ... ali uglavnom 20 KM sam sipao svakih cca 50 km ... sto je bas previse, jer sam svaki dan u autu, a momak vise nisam :D A cinjenica je da sam sa 20 KM presao 125 km sto je bas razlika ... a nismo to jos ni postimali kako treba jer sam bio u selidbi zadnjih 15ak dana ... danas-sutra cemo ga jos popeglati malo :D

@ Essapovich - plinski ECU kopira mapu sa org ECU-a, tako da imam chipovan LPG :D
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Dottore je napisao(la):
@ Essapovich - plinski ECU kopira mapu sa org ECU-a, tako da imam chipovan LPG :D

Hahaha koji si ti kralj ! Chipovani plin, e nek sam i to cuo :lol:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Evo sta kazu podaci sa dyna, ibiza 2.0 16V ABF

Beznin 159PS @6427rpm i 180,4Nm@4596rpm
LPG BRC Sequent 155.3 PS @6502rpm i 178,9Nm@4665rpm

haman pa nema razlike :cool:
 

IGY

Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

onaj osjecaj kad ides dvjesta' a ne baca te :lol:
 
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Ide Mile Lajkovačkom prugom :lol::lol:

Dobar je Dottore,vuk u jagnjećoj koži :icon_smile:
 
Top