Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Jucer sam radio na Golfu od 2 popodne do 2 ujutro :D

Stavio smoked kristalne zmige sa pozicijom, izvadio stari alarm i stavio novi, sredio svu instalaciju koje se nakupilo u ovih 5-6 godina, da i napravio sam foru da kad zakljucam auto upale se maglenke i ostanu svijetliti nekih 10 sekundi :D Spojio novo pojacalo na svoje dosta dobre Kenwoode prednje, i jos sub da spojim u gepek i koncert ;)
Sastavio svu unutrasnjost ... Jos mi se farba prednja maska i gotovo











 
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

sad ce ti ljudi stalno govorit:"druze ostala ti svjetla upaljena..." :D

golf je ;)
 
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

sve extra samo si ruzno ove zvucnike u vrata stavio , mogao si i vece kakve naci :lol: stoji ko piletu sisa al et ako tebi ne smeta ne smeta ni meni :cool:
 

IGY

Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

znaci golf 2 pa si radio od 2 do 2 ujutru, sreca ne vozis peticu, jbt ostao bi do 5 ujutru pod njim :lol:

btw dobar si posao odradio, samo sto Dragon rece i meni ovi zvucnici nekako ne leze najbolje, da se to fino cuje od toga ne bjezim ali da nije bas najbolje sjelo to da....
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

Elem ... posto sam nosio kljuc od Audija 6 + privjesak od Excalibura pa me to sve nerviralo jer je puno, odlucio sam kao sto ste vidjeli na slikama da skinem Excalibur i izbacim taj Audi kljuc i sve napakujem u Kineza skakavac ... medjutim nije mi se svidjelo, pa sam ga razbucao :icon_biggrin:

gti_kljuc1.jpg


i onda sam to nabudžio u kljuc od A6 :D ne pitajte kako :D

gti_kljuc2.jpg

gti_kljuc3.jpg

gti_kljuc4.jpg



Tako da sad imam A6 ključ koji radi na Golfu 2 :D Čak sam i mikroprekidače Audijeve stavio da klikće kao pravi :123:
 
Legend
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

baca te opasno :)
drago mi je da je opet "aktuelan" ;);)
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

na ovoj slici jede MALU DJECU...isto koda kraj fara vidim jednu djeciju ruku...:icon_smile:
 
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

soffa je napisao(la):
na ovoj slici jede MALU DJECU...isto koda kraj fara vidim jednu djeciju ruku...:icon_smile:

E jbg sad,pretjera ga maloo :lol::lol:

Svaka cast Selvere :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 GTi 2.0 16V ABF .: AK Crankshaft :.

soffa je napisao(la):
na ovoj slici jede MALU DJECU...isto koda kraj fara vidim jednu djeciju ruku...:icon_smile:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top