Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Član
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

GocaS6 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
sad ce srdjo nabavit valjke, pa da se to moze sve fino i vidjet :)

E to kad vidim onda ću vjerovati ja sam i inače malo skeptičan nemoj da mi zamjeriš Dokture ;)

Ma kakvi zamjerit jes lud :cool:

i ja sam bio skeptik, znaš i sam da atmosferac je kita za remap, i da se dobije 10% na snagu auta, ali opet se vraćam na ABF na kojem je već mjerena i isprobana snaga ... čak većina sa serijskim motorima izbacuju oko 155 KS ;)
 
Član
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

Teško za povjerovat za jednog atmosferca ali abf je malo zagušen elektronikom zbog vr6 tako da sa odgovarajućim čipom taj motor jednostavno "prodiše", uz neke određene preinake taj motor se pojača za nekih 30 pa i više konja
 
Član
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

bolc je napisao(la):
Teško za povjerovat za jednog atmosferca ali abf je malo zagušen elektronikom zbog vr6 tako da sa odgovarajućim čipom taj motor jednostavno "prodiše", uz neke određene preinake taj motor se pojača za nekih 30 pa i više konja

pa ja se ne bih slozio sa tim
kao sto sam vec napisao mora se malo vise poraditi na motoru....
al sretno ti ;)
 
Član
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

izdaja.... :icon_evil:

:lol:

Nek' je sa srecom...da te sluzi bolje neg' sto ocekujes... ;)
 
Početnik
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

Nemoj samo da ti motorni prostor izgleda ovako neuredno....
DSCF0423.jpg
 
Početnik
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

Ne od duje je tabla samo je sat i ručice od MFA od 3ojke.... ne sviđa mi se tabla od 3ce u duji
 
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

i ti si ga petre složio svaka čast sad uskoro za dva tjedan tri idem na odmor u split pa te zovem kad prolazio kroz imotski da popijemo koju i da vidim golfića uživo a ti dottore kani se pisanja i bacaj se na poso
 
Član
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

Petar_im je napisao(la):
Ne od duje je tabla samo je sat i ručice od MFA od 3ojke.... ne sviđa mi se tabla od 3ce u duji

Na to sam i mislio, sat si stavio od mk3 ... a jel i ručicu moraš mijenjati zbog board compa ?

dadao_style je napisao(la):
i ti si ga petre složio svaka čast sad uskoro za dva tjedan tri idem na odmor u split pa te zovem kad prolazio kroz imotski da popijemo koju i da vidim golfića uživo a ti dottore kani se pisanja i bacaj se na poso

Kratak sam još za malo KMova, ali mislim da bi iduće sedmice trebao da otpočnem remont ;)
 
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

Dottore je napisao(la):
Petar_im je napisao(la):
Ne od duje je tabla samo je sat i ručice od MFA od 3ojke.... ne sviđa mi se tabla od 3ce u duji

Na to sam i mislio, sat si stavio od mk3 ... a jel i ručicu moraš mijenjati zbog board compa ?

dadao_style je napisao(la):
i ti si ga petre složio svaka čast sad uskoro za dva tjedan tri idem na odmor u split pa te zovem kad prolazio kroz imotski da popijemo koju i da vidim golfića uživo a ti dottore kani se pisanja i bacaj se na poso

Kratak sam još za malo KMova, ali mislim da bi iduće sedmice trebao da otpočnem remont ;)

sretno i lagano kako treba
 
Početnik
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

Dottore je napisao(la):
Na to sam i mislio, sat si stavio od mk3 ... a jel i ručicu moraš mijenjati zbog board compa ?

Ako već imaš MFA mogu ti ručice od duje ostat ja sam ih stavio čisto eto što su mi malo ljepše...mislim da ti čak može ostat i tvoj sat pogotovo što to slažeš na svoju getribu pa ti ide brzina preko sajle... u mene je bio TDi pa nisam imao prije MFA a i getriba mi je sad od ABF-a
 
Član
RE: GTi mk2 8 to 16V ABF

Petar_im je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Na to sam i mislio, sat si stavio od mk3 ... a jel i ručicu moraš mijenjati zbog board compa ?

Ako već imaš MFA mogu ti ručice od duje ostat ja sam ih stavio čisto eto što su mi malo ljepše...mislim da ti čak može ostat i tvoj sat pogotovo što to slažeš na svoju getribu pa ti ide brzina preko sajle... u mene je bio TDi pa nisam imao prije MFA a i getriba mi je sad od ABF-a

Daj stavi jednu sliku table da vidim kako izgleda ;)
 
Top