Golf 2 gti problem

Golf 2 gti problem

Član
Ljudi imam problem,auto nece da mi upali nema sanse.Par puta sam ga uspio upaliti ali vecinom kada izverglam ali mora auto stati jedno 3 -4 sata da nista ne diram,tek tada upali ali sad se javlja jedan drugi problem.Kad upalim"na jedvite jade" moram ga drzati na 2 3 hiljade obrtaja i tacno cujem eksplozije i detonacije na auspuh cim smanjim obrtaje na 2 hiljade samo ga ugusi,nakon toga ne mogu upaliti 3 4 sata dok verglam puca iz auspuha i razvali gore onaj dio gdje je filter,bar mi se tako cini.Da napomenem da radi na plinu i da pali na benzinu a kada se zagrije motor prebaci na plin.Ima li iko kakvog majstora hitno mi je potrebna pomoc.
 
Član
Slične probleme imao na bivsem GTI-u . Vjerovatno ti vuce fals vazduh.. Kod mene je bio to jedan od problema s'tim da je kod mene bio otisao i regulator lera..
Sto se tice preporuke za majstora to je Škavo iz Teslića.
 
Član
Slične probleme imao na bivsem GTI-u . Vjerovatno ti vuce fals vazduh.. Kod mene je bio to jedan od problema s'tim da je kod mene bio otisao i regulator lera..
Sto se tice preporuke za majstora to je Škavo iz Teslića.
Ma ne znam brate sve sam ocistio i kablove i masu provjerio apsolutno sve ok al dere na auspuh kad verglam pa kao uhvati ono hoce da upali pa stane.Recimo jos jedan problem sam imao to je da sam na benzinu morao drzati na gasu auto kad sam na semaforu da se ne ugasi,a na plinu radi normalno.
 
Član
2014_03_09_261.jpg
 
Top