Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Golf 2 GTI ili Corrado 1.6 TD

Nebojsa_GTD

Član
Učlanjen(a)
17.03.2012
Poruka
823
Reaction score
472
Poena
63
Auto
Golf 2 GTI
Hvala vam na pomoci moze katanac :D corrado ce doci u moj posjed izgleda :D

Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
497
Reaction score
291
Poena
63
Starost
82
Auto
Audi A4 B6
Iz prve ruke hheh
Corrado sam mjenjao za tricu golfa prije 3 god. Proguto fini para ,1.6td bio u njemu,nasluso se svakakvih prica na forumu,a ja se navozao...za prvo auto za momka mozda je bolje dvica golf al isto dizel,za nase uvjete..moze pricat ko sta hoce.
sa corradom ces sigurno imati problema sa instalacijom i sta god ti bude falilo dijelova izgubices dane i dane trazeci najmanju sitnicu...uglavnom u BiH neces naci nista...to trebas odluciti sam sa sobom a smijesno je porediti dvicu i corrada na cesti...

Nebojsa_GTD

Član
Učlanjen(a)
17.03.2012
Poruka
823
Reaction score
472
Poena
63
Auto
Golf 2 GTI
Iz prve ruke hheh
Corrado sam mjenjao za tricu golfa prije 3 god. Proguto fini para ,1.6td bio u njemu,nasluso se svakakvih prica na forumu,a ja se navozao...za prvo auto za momka mozda je bolje dvica golf al isto dizel,za nase uvjete..moze pricat ko sta hoce.
sa corradom ces sigurno imati problema sa instalacijom i sta god ti bude falilo dijelova izgubices dane i dane trazeci najmanju sitnicu...uglavnom u BiH neces naci nista...to trebas odluciti sam sa sobom a smijesno je porediti dvicu i corrada na cesti...
Prvo sam gledao tvog corrada jos ljetos al steta prodade se. Ovog sam pratio odavno jos kod drugog vlasnika dok je bio. Nisam te bas razumio jesi se sa corradom navozao ili? :D

Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
497
Reaction score
291
Poena
63
Starost
82
Auto
Audi A4 B6
Sigurno
Prvo sam gledao tvog corrada jos ljetos al steta prodade se. Ovog sam pratio odavno jos kod drugog vlasnika dok je bio. Nisam te bas razumio jesi se sa corradom navozao ili? :D
Vise predjenih sigurno nego da je g60 bio..nekazem fino je to sve..ali kad imas daily auto pa onda tako nesto sa strane ok...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8