Golf 2 GTI Digifant "Problemi" za upucene u ovo auto

Golf 2 GTI Digifant "Problemi" za upucene u ovo auto

Član
E ovako ... zaljubljenik sam u golf-a 2 i uvijek je postojala zelja za GTI-om prosle god sam kupio jednog i prodao svog golf-a 1.6 benz kojem sam uradio sve sto se moglo uradit ... ug novo auto novi problemi ... jbg ljudi ih samo sklepaju da rade ....znaci instrument tabla bila podklocana komadom drveta na 3 mjesta ...... kiler curio ptice znaju od kad sve bilo mokro ...
Prvo neznam jel normalno jer je 1991 god da nema Board-comp i Mfa rucicu .... vecinu elktronike sam povadio i prepravljam i dodajem malo "svog" stila ....
Drugo imam dobro predznanje oko mehanike al ovom neznam sta je nesto oko elektronike auto radi na 500rpm pali i ljeti i zimi normalno ne gasi se ali mi puca na auspuh kad je hladan i kad jace dodam gas gusi mi "osjetim visak goriva kao da karburator preljeva" eto toliko za pocetak :)
 
Član
da dodam potrosnja je dobra....tj ne trosi puno ... iznenadio sam se znam da manje cucla ovaj sistem neko k-glava al ovo je za pohvalu :) .... i nekako mi se cini lijen do 2000 rpm ko da je turbo dizel ......
 
Član
Ako je originalni GTI morao bi imati MFA i odgovarajuću ručicu (i instalaciju i senzore koji idu uz to). Možda je neko izvadio prije, a možda i nije gti.
 
Član
Oo druze, puno toga :) od lera, coka, odnosa zraka i goriva, paljenje ako nije fiksni razvodnik itd... Ali to mora raditi neko ko zna i neko ko ima instrument za to.
 
Top