Golf 2 gti 8v slaba vuca

Golf 2 gti 8v slaba vuca

Član
Poz , radi se o golfu 2 gti 8v (82kw) i auto skroz slabo vuce na autu je sve ispravno znaci provjeravao sam od ka-glave,pumpe,dizni,svjecica,kablova i jos mnogo toga, kad ga tek upalim malo kao da pocne trokirat dok mu ne dam gas cim dam gas pocne normalno da se ponasa i nema problema znaci radi ko sat i prima gas fino sve samo skroz slabo ide , savjetovao sam se sa drugom koji ima isto auto sa istim motorom i bas isti problem, on je nedavno kupio gti-a i auto je otkidalo sve dok nije cackao nesto oko paljenja i sad mu je isti problem kao i kod mene, pa eto ako neko zna kako se njemu uzubljuje razvodnik ili do cega bi jos mogao biti problem sto slabo vuce nek javi , hvala unaprijed
 
Član
Strotoskop i provjeriti paljenje, na koliko je stepeni, ako je ok onda pretresti K-glavu, i to ko zna je stelati da je ustela i provjeri pritisak i ventil na njoj...
 
druze te masine trose benzin od 98 oktana i nemoj se nista cudit sto ti ne ide jer ovaj nas benzin od 95 oktana u stvarnosti ima maximalno 91-92 oktana ;)
i kod mene slabo ide na benzin al zato na plinu ore ;)
 
Član
gdje mogu provjeriti paljenje i koliko stepeni mora biti , a ka glava je radjena i nastimana mada mi govori bivsi vlasnik da su mu u lukavici rekli da su ga zavrnuli malo na ka glavi da ce manje trosit a i slabije ici
 
Član
druze te masine trose benzin od 98 oktana i nemoj se nista cudit sto ti ne ide jer ovaj nas benzin od 95 oktana u stvarnosti ima maximalno 91-92 oktana ;)
i kod mene slabo ide na benzin al zato na plinu ore ;)
brate imo sam jos 2,3 golfa sa ovim motorom pa su trgali dok je ovaj potpuno mrtav tako da mislim da i nije to bas tako ima ti ta mjesta slazem se sa tobom al' mislim da ne moze bit toliko benzin los
 
može može bit do benzina lično sam testirao svaku benzinsku u krugu od 50 kilometara sve su gora od gore s nekim sam prelazio s 10 litara jedva 100 kilometara a samo s jednom 130 kilometara sam uspio preći i osjeti se baš na vuči to ti govorim dok nisam plin rukno u duju poslije plin nastelovo na 10 litara da prelazim 110-120 kilometara i s ovim najboljim benzinom s te benzinske se moze poredit ama bas nista ne osjetim jedino sto prelazim manje 10-20 kilometara al na plinu po džepu se to ne osjeti ;)
 
Član
može može bit do benzina lično sam testirao svaku benzinsku u krugu od 50 kilometara sve su gora od gore s nekim sam prelazio s 10 litara jedva 100 kilometara a samo s jednom 130 kilometara sam uspio preći i osjeti se baš na vuči to ti govorim dok nisam plin rukno u duju poslije plin nastelovo na 10 litara da prelazim 110-120 kilometara i s ovim najboljim benzinom s te benzinske se moze poredit ama bas nista ne osjetim jedino sto prelazim manje 10-20 kilometara al na plinu po džepu se to ne osjeti ;)
ma razumijem te ali meni auto bas nikako ne ide znaci 1.6 benzinac je brzi od njega 2 puta a i ja sam sipo na svakoj mogucoj benziskoj pa opet isto hahaah
 
Član
nemoj nista ti cackat oko toga imas u brezi covjeka koji je expert za te motore za mizernu cijenu ce ti nastimat k glavu i jos par sitnica drugu je znaci stelovao golfa isti motor ko u tebe taj majstor se nalazi kad skrenes prema brezi poslije ininog skladista odma na lijevu stranu fahir se zove
 
Top