Golf 2 gti 8v posle majstora lose ide

Golf 2 gti 8v posle majstora lose ide

Poz, nedavno mi je auto bio kod majstora, radio je ravnanje glave, menjanje zaptivaca, motor je bio prokuvao jer nije palio ventilator, menjao termostat i to je to mislim, posle toga, auto jednostavno nije isti, mrtav auto, ne ide nikako, ne navlaci brzinu nikako, ne polece kao metak kao sto je bio slucaj pre majstora. Da li neko ima ideju sta je moglo biti?
 
Razvodna ruka se ne dira niti steluje ako je ozubljenje I u jedan zub maseno na razvodnoj kapi ce bit ok,a ovamo lose,razvodnu ne diraj,nit steluj,nek raskopa sve,poredu nek pocme od sitnica pa do zupcastog,al nek pravi ili ga jebi kad si dao da neko tko ne zavrsava posao radi oko motora
 
Član
Ako je stvar takva kakva jeste, preporučujem ti da tjeraš auto onome koga znaš, ko će ti to odraditi da bude tip top, a ne gledate gdje je jeftinije za cenera pa bum !!! i ko onda odgovara za sranja nastala zbog tuđe greške? Niko brate, nema papirići, jedino silom moš', al' kad pogledaš ni to se ne isplati...
 
Problem je sto majstor takodje ne zna u cemu je problem, on kaze da je to zbog toga sto benzin u rezervoaru stoji 2 meseca (toliko je bio kod njega) i nema svrhe da mu ga vracam jer ne zna ni on, mene zanima u tom procesu te popravke koju sam radio, sta je mogao da sjebe
 
Mogo je sve da sjebe,od loseg dihtunga do ostavljanja starih sarafa itd,to ti je prva stvar,druga,sta je radio dva mjeseca,nije je valjda rucno ravno..???
 
Član
Problem je sto majstor takodje ne zna u cemu je problem, on kaze da je to zbog toga sto benzin u rezervoaru stoji 2 meseca (toliko je bio kod njega) i nema svrhe da mu ga vracam jer ne zna ni on, mene zanima u tom procesu te popravke koju sam radio, sta je mogao da sjebe
ako ne zna sta je, nek ti vrati pare da mozes ici kod nekog ko zna...
 
Top