Golf 2 GTI 16V

Golf 2 GTI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Felge, pragovi, usis, gepek, i sve ostale plastike koje nisu original s njega bi ukinuo jer po meni ovo auto nije za ovakve stvari! Ali nek je tebi sa srecom da ga uradis kako si skontao!
 
BHT Ovisnik
ma bit ce on fin kad se zavrsi,smao druge felge,a sviđa mi se ovaj usis na blatobranu,fino urađen
 
Član
sve je fino uradjeno cak i ovaj usis na blatobranu, samo mi se pragovi ne svidjaju i fele druge kad bi nabacijo ostalo je extra...pozz
 
Član
Bit ce nove felge i ravni pragovi ovi se skidaju i boja ide neka narandzasta!

Ugradjen je i servo i remus zadnji lonac!

Unutrasnjost:
-od golf 3 instrument tabla, i sjedista,
-ugradjeni el.podizaci stakala
-code kljuc
-skracena rucica mjenjaca
-promijenjen volan
- cd mp3 player sa usb-om
-R15 MacAudio Woofer, pojacalo,6x9 elipse....
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
jesu se ovo pragovi uvrnuli od brzine ?

bravo maca samo jos spusti i zatamni ;)

joj sto ti volis podjebavati radi ti tvoji podjebavanja treba te banovati jer su i drugi bili banovani radi toga pa ne vidim razloga zasto nebi i tebe jer si na vise tema tako ljude ismijavo i svasta im govorio a usput znam da neces dobiti ni upozorenje jer si dobar sa moderatorima
 
Legend
ghzz je napisao(la):
joj sto ti volis podjebavati radi ti tvoji podjebavanja treba te banovati jer su i drugi bili banovani radi toga pa ne vidim razloga zasto nebi i tebe jer si na vise tema tako ljude ismijavo i svasta im govorio a usput znam da neces dobiti ni upozorenje jer si dobar sa moderatorima

peace brate, opusteno ba :)
prostaj malo do wca, isprazni se..

ne podjebavam nikog, nije nista bilo uvrijedljivog sadrzaja tako da :icon_exclaim:
 

Eko

Član
dobro sam ja odlucio da poskidam sve ove plastike , moracu ga i farbati ..

extra maca, jos baglambo , spusti i zatamni :cool:
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
ghzz je napisao(la):
joj sto ti volis podjebavati radi ti tvoji podjebavanja treba te banovati jer su i drugi bili banovani radi toga pa ne vidim razloga zasto nebi i tebe jer si na vise tema tako ljude ismijavo i svasta im govorio a usput znam da neces dobiti ni upozorenje jer si dobar sa moderatorima

peace brate, opusteno ba :)
prostaj malo do wca, isprazni se..

ne podjebavam nikog, nije nista bilo uvrijedljivog sadrzaja tako da :icon_exclaim:

ma prosetaj ti do wc-a i stavi tu svoju glavu u solju pa se prazni koliko hoces
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top