Golf 2 GTI 16V KR Problem

Golf 2 GTI 16V KR Problem

Pozdrav svima! Imam veliki problem na svom golfu koji ne mogu nikako da resim vec duze vreme. U pitanju je golf 2 gti 16v kr auto lagano pali hlada vruc uvek lagano upali,cold start radi,pritisak liniski u sistemu 5,7 bar, kada ugasim auto pritisak ostane na 2,7 bar i drzi ga tako dugo sto znaci da je i fuel acumulator ok. Dizne ok doziraju istu kolicinu mlaznica je ok u obliku kupe, warm up regulator mi je u losijem stanju deluje kao da je non stop zatvoren, promenio sam ih par komada auto isto radi, ali je problem sto jako slabo vuce nema nikakvo ubrzanje kao da je 1.3 ccm. Bio bih zahvalan ako neko mozda zna sta bi moglo da bude uzrok? A da i jako malu potrosnju ima oko 7l na 100 u zatvorenom sto je nemoguce zz takav auto mozda i 8 mada ne verujem.
 
Član
Katalizator,auspuh, izduvna grana probaj odvrnut izduvnu sa glave pa probaj samo malo odvrni sarafe
 
Svi filteri su zamenjeni usisna grana je glanc cista kao i klapna,zamenio sam i bobinu org od 16v imam dosta rezernih delova. Svecice su teopolne ngk lepo bacaju struju. Kablovi su novi paljenje zamenjeno rika kapa zamenjena. Auto radi na 900 rpm lagano pali i hladan i vruc ali mu i dalje nedostaje snage sporo ubrzava nemoze da cak ni da potpise
 
Katalizator nemam ni lambda ni sta od toga k jetronic je, izduv je street pipe samo zadnji lonac tako da je odcepljen na izduvu isto se ponasao i sa fabrickim loncima i ovako bez njih samo je zvuk jaci
 
Uzubio sam ga sve po jusu sto bi se reklo, bregaste izmedju sebe na tacku remenica bregaste na reper,remenica radilice klinastog kaisa na strelicu i zamajac na tackicu onu malu, kompresija motora 11 bari na sva 4 cilindra ulje novo mobil 10w 40 sipano.
 
Ali kada dam gas na leru do 2000 rpm pravi exploziju na izduvu ne jaku ali pucketa i u voznji kada oduzmem gas pucketa na auspuh.ne znam iz kog razloga odlazi toliko u kasno paljenje kada oduzmem gas. Kads je i paljenje podeseno?
 
Ili ne moze da dobije ranije paljenje pa mozda zato ne vuce dobro. Ali ako guram paljenje u ranije smeta ne radi lepo, isto je i kada pomeram u kasno paljenje padaju obrtaji i jos je lenjsi. Samo gde jecobelezeno odgovara
 
Top