Golf 2 GTD 87' by Grba

Golf 2 GTD 87' by Grba

Član
Znali neko jel se drzaci prednje karambolke mogu mijenjati ,one plastikice sto se navuku na metalni dio jer izgleda da mi je jedna napukla,pa me zanima kako to rijesiti ?
 
Član
Hvala druze ,a aBd bit ce :) ,nadam se da cu uspjeti kad tad uganjati legendarne BBS felgice ali trebat ce vremena i para :D
 
Član
Eh evo malo slika ozvucenja,snaga koja je tacna nisam siguran pa necu da lupam i razbacujem nekim RMS watima :) ,naprijed jos imaju dva visokotonca Sony.Uglavnom zvuk je jako kvalitetan sasvim dovoljne jacine,dovoljno kad pojacam da napravim i drugima ugodjaj a ne samo sebi hehe.Plocu sam prekrio crnim platnom i prosio okolo da se ne vide zvucnici da je clean :D,razlozi su estetski i " sigurnosni " :D pozz raja2014-09-18 13.48.10-2.jpg 2014-09-18 13.48.25-1.jpg 2014-09-18 13.50.14.jpg 2014-09-18 13.50.21-1.jpg 2014-09-18 14.11.23-1.jpg 2014-09-18 14.12.37-2.jpg 2014-09-18 16.51.14.jpg 2014-09-18 16.51.28-1.jpg Screenshot_1.png :D Evo slike pa tu sve se vidi sta je i kako je :)
 
Član
A kontao sam neku malu konstrukcijicu uraditi pa da se ne primjeti nikako i morat cu nekad nabaviti samo platno malo bolje,al za sada nije lose i ovo,uskoro cu slikat unutrasnjost auta pa ce se bolje vidjeti .Elem zadovoljan sam kako izgleda a i zvuci. Hvala @Skrabo na pozz komentaru :)
 
Član
Ne znam kakav je unutra ali ako već nisi,uradi mu crvenu ćizu na konzoli,kao kog GTI-a ... neće te skupo koštati traka :)
Extra je isp'o stvarno,svaka čast ..
 
Član
Vidis zaboravio sam ga slikati unutra,al valja mi uskoro jer sam neki dan uradio dubinsko ciscenje pa sad izgleda poprilicno fino.Hvala na komplimentu a svidja mi se ideja o crvenoj ćizi hehe :D
 
Legend
Tema sa komentarima :
http://bhtuning.com/threads/golf-2-gtd-87-by-grba.94731/

Molim clanove da postuju pravila foruma i da postaju svoje komentare, kako za ovaj projekat tako i za ostale u temu koja je predvidjena za komentare..
Sami pokretaci tema bi trebali na dnu svakog posta da ostave link sa komentarima ukoliko zele da imaju bolji uvid u komentare, u protivnom ce se komentari iz projekata brisati.. (u toku je novi layout foruma gdje nece biti opcija quickreply , osim za pokretace teme)
 
Top