Golf 2 Grijanje

Golf 2 Grijanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav forumasi ..kako se vase auto snalazi po kisi koja pada cio dan..." Barem kod nas "

Zanima me cjena grijanja kod golfa 2-e GTD znaci apsolutno nikako neradi
Bio sam kod mehanicara i nabrojao mi djelove
-motoric :S
-Prekidac :D
-neke cijevi
-neka kutija za toplo hladno ispod mjenjaca (pa sta god to znacilo)

Cjena je 100 KM da mi to uradi ..

Sta mislite da li je to skupo ili jeftino ili kako vec se krecu te cjene jer nebi volio da me oguli jer misli da sam osamnaestogodisnjak ;)
 

DLS

Početnik
suti ,jeftino je ako je 80 % novo i ako ti dobro ustima i da to lijepo radi
 

187

Član
to je to... znaci to je ta cijena koju je i meni jedan jaran reko kaze to ce te sve izac 100 km al ce ti radit onda drama.. moci ces jaja przit xD
 
pusti suplje price problem ti je u malom hladnjaku on se začepi i nema protoka i zato nemas grijanje zamjeni mali hladnjak prije svega jer je on osonovni a sve ostalo je nemoguce da se pokvari al eto pokusaj da nebude da je do nas ili do mene
 
Dzaba sve to da ti zamjeni, ak ti nezamjeni mali hladnjak i nepregleda klapne, opet cesh se zaledit u dvici :D, jer to je mana u 99% slucajeva, al opet, ak ti garantuje za stoju da ces imati dobro grijanje, onda radi to ;)
 
Legend
meni se to sve isto desilo
sumnjam da je sve od toga otisli
kiler, sto je spomenuo (ta kutija), ako je on otisao, morao je pustit vodu, uglavnom nije to, jer tad radi grijanje ali auto dosta magli i smrdi u autu..

drugo, ono sto je kod mene bilo je da je jednostavno glavni napojni kabal koji dolazi na prekidac prekinuo se negdje u instalaciji.. znaci moze biti prekidac, motoric ili kabal instalacije,u najboljem slucaju moze biti osigurac...
 
Član
E hvala svima forumasima bio sam kod drugog elktricara i izgleda da je ipak problem u malom hladnjaku


Jos jednom hvala svima
 
Član
Cekaj jel ti puse u kabinu ? Hladan topal zrak- nebitno?
Ako puse hladan zrak onda je ti je motoric grijanja ok, al nesto drugo nije ok...
A to drugo moze da bude mali hladnjak, da je zastopan, te da nema cirkulacije tople vode, tako da nema grijanja, te postoji mogucnost da su ti klapne proluftale na glavnoj kutiji od grijanja, ne zatvaraju dovod hladnog zraka, tako da ne mozes blokirati hladni zrak i automatski nemas grijanja...
 
Član
Popravio sam svoje grijanje u autu davno samo nisam stigao napisati koji je bio problem .. Problem je bio u malom hladnjaku tamo negdje iza maske bio probijen i tako da je voda uvjek curila ispod sijedista i tu se zadrzavala dok ne ispati -.-

TEMA MOZE LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top