golf 2 dizel

golf 2 dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz.Nasuo sam gorivo na pumpi i počeo moj problem,počeo malo tresti,ujutru nisam mogao upaliti,kad je sastvio to je pucalo,dimilo i tako,zakovao filter i tad počele muke,menjao filtere,umetke dizni,regler,crijeva,šelne,nosač motora i šta sve ne,ostala mi je bosch pumpa još jer je moguće da je prošlo u nju i da je prljava,nemaš kome odvuči auto da to odradi pa sam konto kupiti polovnu ali ni to nemože svako da naštima paljenje i sve ostalo,inače auto ide super samo u leru trese šasiju komplet i malo više troši goriva(to je zato što su maistori čačkali po šarafima na pumpi)valjda ću napraviti jer je golfić lutkica. Unaprijed hvala na savjetima
 
Član
imas u kiseljaku servis se zove duno anto cuo sam da je dobar pravo bilo je par jarana i hvale ga pravo radi bosch pumpe pa vidi nazovi raspitaj se mislim da bi ti mogao rijesiti to pozz i javi kako je proslo.
 
Član
imaš li možda br kakav ili gdje se nalazi približno?znaš li možda koliko love je to da li se isplati popravljati ili kupiti polovnu gdje?hvala ti u svakom slučaju
 
Član
Imas i onong u Visokom Mislim da se zove Zufir-Zufer tako nesto, on isto nije los majstor, a nije ni skup 70-do 100km
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Imas i onong u Visokom Mislim da se zove Zufir-Zufer tako nesto, on isto nije los majstor, a nije ni skup 70-do 100km
taj zufer je tacnije u mostru, kod njega otidji i on ce ti rijesiti to 100%, polovna pumpa je oko 100km, ciscenje tvoje je oko 50km ja mislim :)
 
Član
Čuo sam za njega i da se dugo čeka i moraš ostaviti auto kod njega,danas sam išao na Ilidžu u neki bosch servis i neki čikica stari radi kaže da sa skidanjem čišćenjem,zamjenom potrebnih djelova,štelovanjem paljenja i postavljanjem košta 120km ali mi nije mogao danas odraditi,pa kontam u subotu da odem jer nemogu prije od posla pa pravo da kažem neznam da li da to radim kod njih:icon_rolleyes:
 
Član
pozz ljudi bio sam kod Zufera i čovjek mi rastavio i sastavio pumpu,zamijenio piksne,ležaj i sve gumice,naravno naštelovao je bilo super 4 dana,ali sada imam zrak u dovodu opet i kao da se gorivo preko one plastike na naftnom filteru slabo vraća u rezervar,kada skinem tu plastikicu i pogledam u filter djeluje kao prazan i sada je potrošnja pravo velika,da li mogu staviti onaj filter sa dva izlaza što ide na starije golfove.Kad skinem crijevo povratno sa te plastikice što se vraća u rezervar jedva kapa a kada skinem prije nje ide kao ludo da li to može biti uzrok velike potrošnje inaće mjenjao sam i uloške dizni kao i filter zraka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top