Golf 2 dizel Temperatura

Golf 2 dizel Temperatura

Imam problem na svom svakodnevnom autu golf 2 dizel obicni, imao sam slabije grijanje i mislio da je termostat danas ga zamjenim medjutim isto al izgleda da su na klapnama sto zatvaraju hladno otisla ona spuzva pa propusta hladno ajd to nebitno sredice se!nego sto me muci veceras u voznji temperatura stoji na sredini kako treba odjednom opade skroz na pocetak i grijanje nestade skroz:icon_confused: sta bi moglo biti???
 
tekucina ima gledo sam a nebi me iznenadilo da je opet termostat kad se kod nas samo moze kupit smece od djelova!hvala vam
 
corrado87 je napisao(la):
on se sada samo moze bacit el tako??i uzet drugi

upravo tako ;) ja sam prosle zime kupio 3 termostata u autodijelovima i niti jedan nije valjao.. i sva 3 mu vratim... nadjem na jednom audiju originalni sa VW/Audi znakom i kataloskim brojem i sad temp stoji u rasponu 85-90C idealno, bez obzira na vanjsku temperaturu... nadji negdje originalni veca je vjerovatnoca da ce biti ispravan jer u autodijelovima moras kupiti 10 da bi naisao na jedan ispravan ;)
 
Član
Ja sam 4 kupio i nađem jedna na otpadu d avlja tj radnja njegova 87 kakv je bio kad je stigo iz Švabije......uzmi drugi termostat..pozzz:cool:
 
vratio sam stari pa cu trazit negdje drugi nedigne temperaturu do sredine kako treba da bude pa nikad pocet grijat!
 
Top