Golf 2 DIESEL

Golf 2 DIESEL

Član
Ja se vec par dana bakcem oko toga je mi auto kad je upaljeno pravi neki davo pa mi svijetli lampica od grijaca.
evo nado link

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/61686-qmk2-16dalternatorobrtaji/
Gledao danas i kod mene na alternatoru nema taj W izlaz ali ima oznaka W ali nema nista za ukopcati
dali se moze kako rastaviti alternator i izvuci ta zica W i ukratko ako je neko to radio sa cega je treba povuci da bi obrtaji radili
 
Član
Kupljeni sicevi
WP_20160530_001.jpg
WP_20160530_002.jpg
I odma sam presvukao ovaj dio na vozacevom sto je bilo poderano
Usput nabavio i tapacirunge one kao plasticne u extra stanju ali zaboravio slikat
Moram ih malo osvjeziti sprejem pa slikam
 
poz drug, vezano za obrtomjer, rastavi alternator i nalemi komad zice na diodu, pored akumulatora ima dzek sa dvije zice(plava i crno-crvena)i samo spoji na crnocrvenu ,radi provvjereno

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Član
poz drug, vezano za obrtomjer, rastavi alternator i nalemi komad zice na diodu, pored akumulatora ima dzek sa dvije zice(plava i crno-crvena)i samo spoji na crnocrvenu ,radi provvjereno

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
ok drug hvala ti puno pokusacu pa javim dal radi
 
Član
Druze radio sam prije dan dva oko alternatora ovo sve sredio nije problem.
Ali ja ne mogu da nađem taj džek kod akumulatora
 
Član
Napravio sam obrtaje jako je jednostavno evo slika pa vidite
WP_20160611_001.jpg
znaci gdje je zaljemljena ova crvena zica to je impul za obrtaje sve sad radi kako treba nema nikakvih problema
eto to je to ukratko pa nekome ce pomoci
 
Član
RJrDZ2a.jpg
e
Taj zlijeb ti moze biti orijentacija.
 
Član
Sve je u redu sto se tice alternatora to sam napravio nego vani gdje si spojio ja sam probo i na plavu i na crvenocrnu nece obrtaji.
 
Član
Sve je u redu sto se tice alternatora to sam napravio nego vani gdje si spojio ja sam probo i na plavu i na crvenocrnu nece obrtaji.
hmm to neznam kod mene je imao instalaciju za obrtaje ali nije imao ovaj w izvod na alternatoru kad sam to rijesio i pokopcao sve radi sad jedino da provjeris kod sebe da ti nije instalacija negdje u prekidu ili tako nesto
 
Top