Golf 2 (Crni Grom) nove slike prerada gepeka

Golf 2 (Crni Grom) nove slike prerada gepeka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
dobar golf,pomalo ga vracas u normalu...kakve to pragove spominjes,nece valjda biti oni neki uvrnuti :icon_question: mojen toga,drzise fabrike...nek ri sad prioritet bude da ga spustis,ozgledace mnogo bolji,ostalo su sitnice..samo naprijed ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
dobar golf,pomalo ga vracas u normalu...kakve to pragove spominjes,nece valjda biti oni neki uvrnuti :icon_question: mojen toga,drzise fabrike...nek ri sad prioritet bude da ga spustis,ozgledace mnogo bolji,ostalo su sitnice..samo naprijed ;)

hmm pa neznam dali mislimo na iste ali ove sto sam ja vidio svidaju mi se i mislim da ce biti lijepi :)
opet cu da vidim :D
 
te presvlake trebas pod hitno mjenjati

Nikako mu ne stoje

Ako su vrata vec u kombinaciji narandzaste i crne onda tako cijeli enterijer;)
 
Početnik
ma mijenjace momak boju tapacirunga,koliko sam razumio? a ako ti budu trebale presvlake mogu ti ja nabaviti, samo reci model sjedista,koju ces boju,koji materijal i to je to..za golfa se moze dobiti vec od 70KM..
 
Član
Oggy je napisao(la):
ma mijenjace momak boju tapacirunga,koliko sam razumio? a ako ti budu trebale presvlake mogu ti ja nabaviti, samo reci model sjedista,koju ces boju,koji materijal i to je to..za golfa se moze dobiti vec od 70KM..

hmmm netrebaju mi jos dok nenadem tapacirunge i sjedista koja mi odgovaraju :)
ako zatreba javim ti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top