Golf 2 Cabrio

Golf 2 Cabrio

Jel neko pravio kabriolet od dvojke nekad? video sam par komada u SRB i izgleda ok,znam da ima golf 1 cabrio,al ja imam starog golfa pa bi hteo napraviti kabriolet :D Najveci problem je taj pokretni krov,ta kao cerada,osatlo nije problem...
 
ma znam za ojacanja,ujak mi je varioc,a poznajem dobrog limara,ne bi mu tenk nista mogao,brini me taj krov,koji nema za dvojku,samo za kec,a kec je manji,pa ne odgovara
 
Član
Nema o tog tvog krova nista, originalni krov pa zna pustit par kapi vode, rastelovani znaju i vise pustat vodu, a kod tebe ce bit bazen u autu.
Šasija nije ni slična kod kabrioleta i obicne limuzine, ti kad krov osiječeš u tebe ce auto na pola puknut kad sjednu dvojica teska
 
uzmi keca golfa obicnog i guraj malo na ravnom terenu, pa onda uzmi kabrioleta, pa sve ce ti biti jasno sta ti ljudi govore
trenutno imam kabrioleta keca (original) i prilicno je tezi od obicnog keca, pod je drugaciji. ojacan
problem ga je napravit, ali m moguce je, uz malo vise truda, ali itekako je potrebno pod prepraviti da bi barem islo i da ne pukne auto a o nedaj boze nesreci ne bih pomisljao :)
moj savjet nadji keca kabria ima ih izlete po 1500 marki ( ja sam platio 800)
Ta prepravka na cvaji ce te mnogo mnogo vise kostati novcano!
 
Top