GOLF 2 by NEMANJA

GOLF 2 by NEMANJA

Član
@zlajaaa
ok hvala!!!!

@GTI FAN
hvala druze puno na komplimentima!!! nije farban jos nikako al bi valjalo uraditi ga ali sta je tu je i ovako je dobar samo redovno odrzdavanje i :123: !!!!! :D

@soffa
retrovizor ceka nikako da ga stavim moram skidati tapacirung na vratima i stavljati a nemam nikako vremena!!! skoro sam mjenjao ih pa zato cekam ljepse vrijeme pa ce se malo farbati pa cu postaviti onda!!! brisac ide napolje sad koji dan!!!
pozzz svima!!
 
Član
evo da se javim nakon duzeg vremena!!!! promjenjen je nosac brisaca i stavljen retrovizor, zamjenjen dihtung poklopca ventila,krajnice,sajle od rucne i filter zraka!!!! evo slike ocajne unutrasnjosti i motora koje sam ostao duzan!!!! ;)
fotografija0237.jpg

fotografija0238.jpg

fotografija0239.jpg

fotografija0240.jpg

fotografija0242.jpg
 
Član
evo da se javim sa malo dobrih vijestii!!!! Nakon duge potrage za nosacima brisaca jer je u pitanju nosac za kljuc 10 koji sam jedva nasao, promijenio sam sjedista, volan, ablender(posto moji nisu valjali nisam mogao zmigavac da dam :D) , sastavljena neka muzika i da da ne zaboravim stavljena centralna brava(daljinsko zakljucavanje) evo i slike neke!!
fotografija0246.jpg

fotografija0248.jpg

fotografija0249.jpg



sad koji dan cu da ubacim i zadnju klupu tako da sve bude u fulu !!! :D :lol: :123:
za sad to je to sto se tice unutrasnjosti sad malo prelazimo na vanjski izgled!!!

svake pohvale,kritike i sugestije dobro dosle!!!!
 
Član
dobra sjedista samo trebaju prerade i da ozive malo tako i sa zadnjim dijelom makar skini presvlaku ako je zuto sjediste nek stoji onda presvlaka...alii do nekih 120km mozes uzet dobre siceve..imaa ono opet puno posla oko unutrasnjosti ali bolje je od prije..i sta je ovo nemas konzole srednje jer ti i to fali na sredini ovako je bas ko rupa tu..jaa kad bi radio isao bi na jednu stvar dok ne odradim ako je upitanju unutrasnjost radi jee dok ne bude fabrika ili po tvom ukusu..pa onda dalje..bolje ti je da se strpis malo pa uzems neku odlicnu stvar i neki rijedak detalj za svoju duju...nadam se da ce ovo biti jedna fabrika od golfa..;)
 
Član
hvala druze ma imam i zadnje sjediste samo sto nisam stigao montirati pa ce ici sad jedan dan a kontao sam odraditi ih u neku komb. sto imam u glavi samo ne mogu naci adekvatnog majstora za tooo!!!!(ako neko zna nekoga u blizini prijedora neka javi). a sto se tice same unutrasnjosti za inst. tablu sam kontao ubaciti od trojke i ice ali tek u septembru(nikako da docekam :D) ma samo fabriku ja 'ganjam' nisam neki ljubitelj plastik fantastik i dubokih branika jer kao sto je 10000000000 puta spomenuto svako danas ko kupi golfa odma stavlja duboke branike i tako neke pragove i tooo kao u NFS hahahha.... a sto se tice siceva kazes da se moze za 120km uzeti solidna sjedista to mi svi kazu ali meni se ova bas svidjau i za klasu su udobnija od obicnih dvojkinih (bar meni) pa tako da bi ih uradio radije po svojoj volji!!!! :cool:
jbg druze natjera me da sve planove odajem inace ih nikom ne govorim ali vidjecete sve!!! ako to jos nesto zanima ili imas neku kritiku sugestiju samo pisi(znam da sam ga tek sad doveo u neko pristojno stanje,sad tek slijede radovi ali samo OPUSTENO) ;) :icon_smile:
 
Član
evo da se i javim,nisam dugo!!! radilo se pomalo :icon_smile: evo slike:
prvo sam ofarbao klijesta i dobose!
fotografija0267.jpg

promijenio i zadnju klupu!
fotografija0268.jpg

pa onda ubacio srednju konzolu(ni nju nisam imao :icon_mad: )!!
fotografija0270.jpg

promijenio ponovo ablendere!
fotografija0273.jpg

spojena su i dupla stop svijetla :D !
fotografija0277.jpg


i evo neke sto bi se reklo 'onako'!!
fotografija0272.jpg

fotografija0274.jpg

fotografija0275.jpg

fotografija0276.jpg


odredjene su i neke sitnice kao farbanje znaka i drugo koje nisu vrijedne spomena!
auto je trenutno kod majstora,odnosno limara sredjuje pod i pragove(ipak je vrijeme ucinilo svoje, ali nista strasno) bice slika kad se odradi!! lp!!
 
Top