Golf 2 Benzin- Vergla, ali neće da upali

Golf 2 Benzin- Vergla, ali neće da upali

Član
Druze nije to problem da provjeris pumpu znaci na pumpi imas crijevo od dovoda i crijevo koje dalje salje gorivo. Eh sad znaci ti trebas provjerit da li ona vuce gorivo do sebe uopste, a to ces uradit tako sto ces odvrnut malo crijevo kroz koje gorivo ide do karburatora i nek neko vergla.Ona bi trebala da baci mlaz goriva kad se vergla, medutim ako ne bude islo gorivo onda je otisla 100%. A naci ces je tako sto ces pogledat sa prednje strane, ispod karburatora i vidjet ces ovaj okrugli dio pumpe sto lici na sesir :D http://www.njuskalo.hr/image-bigger/ostali-autodijelovi/pumpa-gorivo-golf-2-gti-slika-5649433.jpg
 
benzinca kad malo zahladi ovako najbolje palit oko podne, znam iz vlastitog iskustva, a kad dodje 12 mjesec zamotaj ga najlonom i nek stoji i tamo nekad opet u proljece ga pocmi vozat :D
 
Član
benzinca kad malo zahladi ovako najbolje palit oko podne, znam iz vlastitog iskustva, a kad dodje 12 mjesec zamotaj ga najlonom i nek stoji i tamo nekad opet u proljece ga pocmi vozat :D
Nije to do benzinca nego do auta uopsteno, kod mene u kosmiluku ima dizela koji kaslju kad prvi mraz padne :D. Od svih benzinaca koji su bili kod mog oca samo je eskort zezao preko zime. Svi benzinci su palili normalno, grijanje je bilo znantno bolje nego na dizelima koje smo imali znaci 500m i vec je vruce, a dizel sporo pocne grijat dok postigne radnu temperaturu, veci minus nafta smrzne itd... Trenutno imamo dizela, ali benzin je benzin :D
 
Član
benzinca kad malo zahladi ovako najbolje palit oko podne, znam iz vlastitog iskustva, a kad dodje 12 mjesec zamotaj ga najlonom i nek stoji i tamo nekad opet u proljece ga pocmi vozat :D
Svaki ispravan benzinac, pa i stariji tipovi sa karburatorom pali i na -20 bez većih problema, samo mu treba benzin i struja...
 
Član
benzinca kad malo zahladi ovako najbolje palit oko podne, znam iz vlastitog iskustva, a kad dodje 12 mjesec zamotaj ga najlonom i nek stoji i tamo nekad opet u proljece ga pocmi vozat :D
Dizeli imaju problema sa paljenjem na minusima, benzin kad je ispravan dok dirnes kljuc dok je upalio, bilo +30 ili -30. Ako je neispravan tesko pali i kad je toplo i hladno. Zimus kad je bilo -17 ja nisam osjetio razlike u paljenju kad je ljeto bilo i tada... Pa zasto ti je kod rusa lada benzin? Nema dizela? Upravo iz tog razloga sto pali na minusima bez problema...
 
Dizeli su nekada imali problema sa paljenjem,sa common railom je to nestalo,moj JTD na -20 upali isto kao i u pola ljeta :)
 
Top