Golf 2 angel eyes

Golf 2 angel eyes

Član
Necu nista da diram, dok se prvo ne raspitam (upratio sam ovaj savjet ovde na forumu ne mogu se tacno sjetiti od koga:)) potrebna mi je jedna informacija. Hocu da napravim angel eyes u velikim farovima i interesuje me, posto je ova sijalica savitljiva-elasticna moze li se otvoriti skratiti na odredjenu duzinu. Da li je neko imao iskustva sa njom. Vidio sam da se masovno stavlja u farove. led-tube-lights-super-flexible-neon-led-rope-lights-store.jpg
 
Član
Pozz, ja sam radio velike farove prošlo ljeto, ubacivao projektore i ove tube kao pozicije.. To su ti obične led trake u silikonskom crijevu, tako da ne bi trebao imati problema ako ih odsiječeš na odgovarajućem mjestu(posle svake treće ledice imaš označeno) ali mislim da nemaš potrebe sjeći.. Uzmi samo metar i izmjeri unutrašnji krug i kupi po već postojećoj dužini.. Ja sam uzimao 16 cm, ali nisam pravio cijeli krug, nego kao odsječeni "smrknuti stil" da tako kažem.. Što se tiče snage lijepo blješte, može se usporediti sa drl om, još sam ja farbao sjenila u mat crnu i opet su davala jaku svjetlost.. U svakom slučaju jaču nego obična pozicija.. A farove ti je lako rasklopiti, odvoji sve plastične dijelove i zagrij rernu na nekih 170 stepeni, drži 5 minuta unutra i kad izvadiš samo odvoji staklo od sjenila, ili ako imaš onaj fabrički fen polako sa njim zagrij.. Malo sam raširio, ali nadam se da će ti biti od pomoći
 
Član
IMG_20190217_151217.jpg
Pogledajte prilog 65924 ovako to izgleda.. Čisto da stvoriš sebi sliku u glavi
Ovo je kod tebe pravo fino ispalo, samo bi kod mene mislim malo ruzno bilo jer imam prstenove isto i u malim farovima. IMG_20190217_151217.jpg Vise bih volio kada bih nasao za cijeli far. Mogu li se kupiti led trakice i uvaliti u silikonski slauf i da napravis sam sebi te tube? o_O
Listajuci pik naletio sam na jos par ovih fazona nesto kao angel eyes sa zmigavcima. Svijetli bijelo kada dadnes zmigavac pocne blinkati zuto, ne znam kako bi to izgledalo na njemu:D:D:D
Radio sam ja prosle godine sam po sebi farove sa socivima i angel eyes prstenovima, al nisam bio zadovoljan po danu, skoro se nista nije vidjelo pa sam ih skinuo i stavio kristalne farove...
 

Prilozi

  • IMG_20181229_211647.jpg
    7,8 MB · Pregleda: 5
  • IMG_20181229_211657.jpg
    8 MB · Pregleda: 4
  • IMG_20181229_211723.jpg
    6,9 MB · Pregleda: 5
  • IMG_20181229_213200.jpg
    6,5 MB · Pregleda: 5
  • IMG_20181230_172946.jpg
    6,4 MB · Pregleda: 7
Član
Pa možeš uzeti dužu tubu za cijeli far.. 60 cm bi ti trebala biti dovoljna.. A sliku sam ti ubacio da vidiš kako svijetli iz ugla kupca ..eh samo je do tebe sad da li voliš to sa žmigavcima ili samo poziciju.. Ja sam samo poziciju spojio, al to je sve stvar ukusa
 
Top