golf 2 airbrush (komentari itd)

golf 2 airbrush (komentari itd)

Član
Slazem se sa momcima nije ti airbrush za golfa ali sve je stvar ukusa ako vec oces uradi nesto zanimljivije...
Npr moj prijedlog je da na haubi uradis kao da se vidi ispod masina ako kontas sta ocu da kazem bila bi kao neka iluzija izgledalo bi staklena hauba a ustvari to airbrush odnosno crtez masine ;)
 
Član
Proguglaj na temu steampunk mozda nadjes nesto zanimljivo al nemoj taj brush radit ta sova iizgleda na fazon neke bezvezne naljepnice
 
Član
VwLove je napisao(la):
Slazem se sa momcima nije ti airbrush za golfa ali sve je stvar ukusa ako vec oces uradi nesto zanimljivije...
Npr moj prijedlog je da na haubi uradis kao da se vidi ispod masina ako kontas sta ocu da kazem bila bi kao neka iluzija izgledalo bi staklena hauba a ustvari to airbrush odnosno crtez masine ;)

znam o cemu govoris, hmm oko toga bi se dobro namucio nisam profesionalac pa mislim da bi to tesko napravio,al razmislit cu jos malo hvala na prijedlogu..

tvrdoglavi je napisao(la):
sova i vuk nema nikakve veze sa golfom,osim sto su ga vidjali u sumi kad su ljudi isli u drva sa golfom :icon_rolleyes:

ako vec hoces nesto drugacije,oslikaj nesto sto ima smisla,moj prijedlog bi bio da uradis carbonska vlakna,svi lijepe folije,ti uradis airbrush,fino izgleda a niko nema ;)

imas pravo sova nema nikakve veze, jedino eto sto je boja auta malo na drvo al to neigra neku ulogu,i sto je meni draga zivotinja, hvala na prijedlogu za carbon razmislit cu jos..
 
Kod nas airbursh nije nizasta tako nas narod misli , samo ti crtaj buraz mani se ovi sablonskih naucavanja svaka dvica ista , moze airbrush na sve samo kad se dobro odradi , tvoje ideje mi se ne svidzaju al ove kosturske glave bi sjele na onu boju drama
 
Član
Boja je extra, osobno mislim da bi bilo zanimljivo da je kompletnu odradis sa nekom povezanom tematikom, i probaj da ne koristis puno boja, pogotovo ne nista drecavo. Drzi se crne smedje, bez, zute tu i tamo i bijele. Probaj nesto sa tim iskombinirati. Ovaj tepih ostavi obavezno i potrudi se da ti komplet unutrasnjost (sicevi tapacirunzi i tabla budu u bez boji) jako lijepo ce se uklopiti s ostatkom. Razmisli o spustanju nekom zescem, branike plitke u boju auta polirane felge neke i to je to definitivno ce bit sminka . I naravno uz kompletan airbrus vanjskog djela uradi nesto i u motornom prostoru i obavezno clean komplet auta odradi, sakrij sto vise zica kablova, nek bude bas kao oni hotrodovi u tom nekom retro fazonu sa airbrushem ;)
 
Član
drug ja da sam na tvom mjestu ja bi uradio dijelove auta u desert camo, jer bi dobro isli na ovu tvoju boju, a i unutrasnjost si poceo radit odprilike u tim bojama, npr. prednji lijevi blatobran, poklopac od rezervara , i jos neki dio. ne znam eto razmisli, malo se igraj u PS-u, vidi kako ce izgledat, a moze se i na netu naci primjera dosta ;)
 
sve je uredu samo ovaj podni tepih nabavi originalni(polovan na otpadu) jer ovaj što ukrajaš teško da ćeš moći uklopiti a da negdje ne bude naboran ili zgužvan.sve pohvale i sretno u nastavku.
 
Član
sandy_mo citas mi misli svaka cast, unutrasnjost razmisljam u tamno siva crna, presvijetal mi je ovaj tepih al sad za sad cu ga ostavit..

xxfmanxx je napisao(la):
drug ja da sam na tvom mjestu ja bi uradio dijelove auta u desert camo, jer bi dobro isli na ovu tvoju boju, a i unutrasnjost si poceo radit odprilike u tim bojama, npr. prednji lijevi blatobran, poklopac od rezervara , i jos neki dio. ne znam eto razmisli, malo se igraj u PS-u, vidi kako ce izgledat, a moze se i na netu naci primjera dosta ;)

pojasni malo nekontam sta prednji lijevi blatobran, druga boja? airbrush?
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
drug ja da sam na tvom mjestu ja bi uradio dijelove auta u desert camo, jer bi dobro isli na ovu tvoju boju, a i unutrasnjost si poceo radit odprilike u tim bojama, npr. prednji lijevi blatobran, poklopac od rezervara , i jos neki dio. ne znam eto razmisli, malo se igraj u PS-u, vidi kako ce izgledat, a moze se i na netu naci primjera dosta ;)

ovo je prejeben prijedlog... ako ovo odradis neces se zajebat' 100 % ;)

theanijel je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
drug ja da sam na tvom mjestu ja bi uradio dijelove auta u desert camo, jer bi dobro isli na ovu tvoju boju, a i unutrasnjost si poceo radit odprilike u tim bojama, npr. prednji lijevi blatobran, poklopac od rezervara , i jos neki dio. ne znam eto razmisli, malo se igraj u PS-u, vidi kako ce izgledat, a moze se i na netu naci primjera dosta ;)

pojasni malo nekontam sta prednji lijevi blatobran, druga boja? airbrush?

617_DesertCamo.jpg


u ovu maskirnu ofarbas npr. prednji lijevi blatobran, vratanca rezervara, zadnja desna vrata, vrata gepeka, tako u tom fazonu ;)
 
Član
Carbon je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
drug ja da sam na tvom mjestu ja bi uradio dijelove auta u desert camo, jer bi dobro isli na ovu tvoju boju, a i unutrasnjost si poceo radit odprilike u tim bojama, npr. prednji lijevi blatobran, poklopac od rezervara , i jos neki dio. ne znam eto razmisli, malo se igraj u PS-u, vidi kako ce izgledat, a moze se i na netu naci primjera dosta ;)

ovo je prejeben prijedlog... ako ovo odradis neces se zajebat' 100 % ;)

theanijel je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
drug ja da sam na tvom mjestu ja bi uradio dijelove auta u desert camo, jer bi dobro isli na ovu tvoju boju, a i unutrasnjost si poceo radit odprilike u tim bojama, npr. prednji lijevi blatobran, poklopac od rezervara , i jos neki dio. ne znam eto razmisli, malo se igraj u PS-u, vidi kako ce izgledat, a moze se i na netu naci primjera dosta ;)

pojasni malo nekontam sta prednji lijevi blatobran, druga boja? airbrush?

617_DesertCamo.jpg


u ovu maskirnu ofarbas npr. prednji lijevi blatobran, vratanca rezervara, zadnja desna vrata, vrata gepeka, tako u tom fazonu ;)



nepada mi na pamet,nije mi war-style auto
 
Član
to sam ja mislio ono na fazon sticker bomba, ne znaci to da ti je vojno auto, jer su to samo detalji, pa sam ja konto da bit dobro stajalo tvom golfu da uradis taj fazon sticker bomba samo da umjesto stickera uradis desert camo.

evo recimo kao na ovoj trici sto je uradjeno sa naljepnicama ti uradis u ovu maskirnu. to ti je cisto moj prijedlog.

vwgolf2stickerbomb3.jpg


vwgolf2stickerbomb1.jpg



ps.

ako ti se ne svidja maskirna, mozes ti i neku drugu teksturu izabrat i uradit u air brushu, jer mislim da je to puno ljepse nego da crtas nesto tipa zivotinja i tako to. uzmes npr. teksturu drveta, zemlje, tepiha ili nesto jbg ne moze mi sad past na pamet, al u glavnom da je tekstura i da uradis na fazon sticker bomba, ja ti garantujem da ces imat ekstra auto.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
to sam ja mislio ono na fazon sticker bomba, ne znaci to da ti je vojno auto, jer su to samo detalji, pa sam ja konto da bit dobro stajalo tvom golfu da uradis taj fazon sticker bomba samo da umjesto stickera uradis desert camo.

evo recimo kao na ovoj trici sto je uradjeno sa naljepnicama ti uradis u ovu maskirnu. to ti je cisto moj prijedlog.

vwgolf2stickerbomb3.jpg


vwgolf2stickerbomb1.jpg



ps.

ako ti se ne svidja maskirna, mozes ti i neku drugu teksturu izabrat i uradit u air brushu, jer mislim da je to puno ljepse nego da crtas nesto tipa zivotinja i tako to. uzmes npr. teksturu drveta, zemlje, tepiha ili nesto jbg ne moze mi sad past na pamet, al u glavnom da je tekstura i da uradis na fazon sticker bomba, ja ti garantujem da ces imat ekstra auto.

svidja mi se moglo bi se tu nesto dobro izvuc,potrazit cu, hvala druze na prijedlogu
 
Član
Rat style, sto kod nas slabo rade ali extra izgleda pogotovo sto auto nije novije generacije a imas airbrush ... sretan rad i sve najbolje :cool:
 
Član
ekrem_ je napisao(la):
lijepa boja ali zasto nema sjaja?

da sjetio sam se slikano je sa iphone 4 HD pa ono sto je svijetlo tu izostri i da sto bolje vidljivu sliku kao sto mozes primjetit pozadina i sve ostalo se jednako vidi tako da se sjaj gubi, stavit cu kroz koji dan obicnu sliku kad jos malo pomontiram djelove...
 
Top