Golf 2 2.0 16v ABF by Montenegro

Golf 2 2.0 16v ABF by Montenegro

Član
RE: Slike Golf 2 GTI

EDO_GTI je napisao(la):
hvala.Muzike nema vise mako sam ,jel je preteska bila,a cini ti se da se razlikuje odsjaj od sunca je pa zato je svijetliji blatoran,hvala u svakom slucaju

prodajes li tu muziku
 
Član
RE: Slike Golf 2 GTI

Dvojcina ti je vrh!!!:cool: Samo jos da stavis xenon maglenke da se slazu sa farovima i full je.....inace ne treba nista vise da mu budzis,ovako je kompletan....
 
Član
RE: Slike Golf 2 GTI

dellas je napisao(la):
Dvojcina ti je vrh!!!:cool: Samo jos da stavis xenon maglenke da se slazu sa farovima i full je.....inace ne treba nista vise da mu budzis,ovako je kompletan....

a ljepse je ovako,mogo bih stavit i onako imam jedan par xenona vise,probacu....hvala
 
Član
RE: Slike Golf 2 GTI

BRATE GOLF TI JE EXTRAA KOMSIJA MI IMA GOLF 2 GTI 16V ALII TVOJJ JE EXTRA VOLIO BI GA VIDJET UZIVO DOLAZIS KAD U PODGORICU
 
RE: Slike Golf 2 GTI

Eksterijer extra, malo mi unutrasnjost poslabasna, ove kineske presvlake, uf, skuckaj sta love pa presvlacenje u eko kozu, bice vrh, ne znam kakvo ti je osvjetljenje unutrasnjosti pa bih ti i to savjetovao da malo odradis ako vec nisi, jer ipak se vozis u njemu, a ne na njemu....
Sto se tice exterijera nema se sta dodati, stvarno extra, jos enterijer kad sriktas bice vrh.
;););)
 
Član
RE: Slike Golf 2 GTI

DENIS_VW je napisao(la):
BRATE GOLF TI JE EXTRAA KOMSIJA MI IMA GOLF 2 GTI 16V ALII TVOJJ JE EXTRA VOLIO BI GA VIDJET UZIVO DOLAZIS KAD U PODGORICU



aha dolazim ponekad

zen3dom je napisao(la):
Eksterijer extra, malo mi unutrasnjost poslabasna, ove kineske presvlake, uf, skuckaj sta love pa presvlacenje u eko kozu, bice vrh, ne znam kakvo ti je osvjetljenje unutrasnjosti pa bih ti i to savjetovao da malo odradis ako vec nisi, jer ipak se vozis u njemu, a ne na njemu....
Sto se tice exterijera nema se sta dodati, stvarno extra, jos enterijer kad sriktas bice vrh.
;););)



aha,a zanima me dje vidis ti presvlake,jos kineske? a sta da uradim od osvjeteljenja,neonke neke ,sta mislis?
 
Član
RE: Slike Golf 2 GTI

Posto nemogu napisat oglas morao sam odje ,Kupujem felge Oz Racing superturismo 4*100 16' po mogucnosti crne.
 
Član
RE: Slike Golf 2 GTI

Ovak ness..
http://www.rengaskauppa.net/kuvat/vanne/iso_oz-superturismo_gt_matt_black_+_red_lettering.jpg
 
Top