Golf 2 16v. Gorazde

Golf 2 16v. Gorazde

Vase misljenje?

  • Odlican

    Votes: 157 56,1%
  • Dobar

    Votes: 79 28,2%
  • Nije los

    Votes: 23 8,2%
  • Bezveze

    Votes: 21 7,5%

  • Total voters
    280
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
xzone je napisao(la):
stvarno prelijep golf meni najljepsa dvojka ovdje na forumu..hajd stavi jos koju sliku nakon sto si je ofarbo svidja mi se pravo boja...

Hvala drug, slika vjerujes nemam vise, ruzno ovo vrijeme, zao mi da ga vozam, cim bude sunca bice jos koja slika , a i trosi sad u pm , neda se voziti hehe
 
Član
Eko je napisao(la):
xzone je napisao(la):
stvarno prelijep golf meni najljepsa dvojka ovdje na forumu..hajd stavi jos koju sliku nakon sto si je ofarbo svidja mi se pravo boja...

Hvala drug, slika vjerujes nemam vise, ruzno ovo vrijeme, zao mi da ga vozam, cim bude sunca bice jos koja slika , a i trosi sad u pm , neda se voziti hehe

hehe zima mora vise trositi hajd kad bude fino vrijeme islikaj ga malo boja je perverzija
 
Član
bas jucer bio u gorazdu,gledam ne bi li gdje upratio,ali nista...najbolji golf na forumu meni...;)
 

Eko

Član
wade je napisao(la):
bas jucer bio u gorazdu,gledam ne bi li gdje upratio,ali nista...najbolji golf na forumu meni...;)

Radilo se :p Mozda kasnije si mogao vidjeti, vozao sam se :)

Trebao si javiti da dolazis.
 
Član
Eko je napisao(la):
wade je napisao(la):
bas jucer bio u gorazdu,gledam ne bi li gdje upratio,ali nista...najbolji golf na forumu meni...;)

Radilo se :p Mozda kasnije si mogao vidjeti, vozao sam se :)

Trebao si javiti da dolazis.

vidis mogao sam,imali ovi moji kosarkasi utakmicu,a ranije dosta dosli...makar smo se najeli...heh nisu losi cevapi tamo u onom restoranu blizu bolnice..;)
 

Eko

Član
wade je napisao(la):
Eko je napisao(la):
wade je napisao(la):
bas jucer bio u gorazdu,gledam ne bi li gdje upratio,ali nista...najbolji golf na forumu meni...;)

Radilo se :p Mozda kasnije si mogao vidjeti, vozao sam se :)

Trebao si javiti da dolazis.

vidis mogao sam,imali ovi moji kosarkasi utakmicu,a ranije dosta dosli...makar smo se najeli...heh nisu losi cevapi tamo u onom restoranu blizu bolnice..;)

"Zambak" , ima i boljih :p

wade je napisao(la):
Eko je napisao(la):
wade je napisao(la):
bas jucer bio u gorazdu,gledam ne bi li gdje upratio,ali nista...najbolji golf na forumu meni...;)

Radilo se :p Mozda kasnije si mogao vidjeti, vozao sam se :)

Trebao si javiti da dolazis.

vidis mogao sam,imali ovi moji kosarkasi utakmicu,a ranije dosta dosli...makar smo se najeli...heh nisu losi cevapi tamo u onom restoranu blizu bolnice..;)

"Zambak" , ima i boljih :p
 
Član
tu prvo ugledasmo i hajmo...jos pobijedili na kraju :lol: sve fino,samo brate daleko ste...heh
 
Druze koje si amortizere stavio,tj koji princip otvaranja vrata imas,bio bih ti zahvalan da mi pomognes oko ovog jer sam i sam naumio da to uradim i bas mi je drago da sam video da neko sa ovih prostora to vec ima i to na dvojci.Jer si stavio sarke od nekog auta i od kog?Ako ti nije problem posalji mi poruku na mail i ako imas jos koju sliku iz bliza slikanu tog dela oko sarki i amortizera, debsi030@yaho.com Hvala unapred.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top