Golf 2 16v. Gorazde

Golf 2 16v. Gorazde

Vase misljenje?

  • Odlican

    Votes: 157 56,1%
  • Dobar

    Votes: 79 28,2%
  • Nije los

    Votes: 23 8,2%
  • Bezveze

    Votes: 21 7,5%

  • Total voters
    280
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
xenoni su extra,sreca pa ne prolazim pored tebe navece oslijepi se od ovog :lol:

Extra je golf!;)
 

Eko

Član
Nije tako kako se cini.. to je do slike.. uopste ne smeta ostalim prolaznicima.. niko mi nije nijednom blicnuo... ovo na slici se cini da sljasti puno :cool:

danke
 
Početnik
Eko je napisao(la):
Nije tako kako se cini.. to je do slike.. uopste ne smeta ostalim prolaznicima.. niko mi nije nijednom blicnuo... ovo na slici se cini da sljasti puno :cool:

danke

kako mozes lagati haha danas taman ulazim u gorazde kad ide eko stisno ga golf jadan vristi ja mu blicam on nista

:cool:
 

Eko

Član
TDI_full_power je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Nije tako kako se cini.. to je do slike.. uopste ne smeta ostalim prolaznicima.. niko mi nije nijednom blicnuo... ovo na slici se cini da sljasti puno :cool:

danke

kako mozes lagati haha danas taman ulazim u gorazde kad ide eko stisno ga golf jadan vristi ja mu blicam on nista

:cool:

ozb? A jesi siguran da sam ja... ima sad 2-3 "slicna" golfa :lol:
 
Član
A Eko sad zivis u svijetu kopija :lol:, a cito sam vec na forumu da su se pojavila 2-3 golfa slicna tvom, barem po boji u Gorazdu!
 
Legend
mah mogu oni kopirat koliko hoce.. pa kad vozis golfa, bilo da je kakav ne moze biti unikatan, tako da ne znam zasto se zamarati tim ..

u ostalom, ovaj jedan od tih kopija ima farove sa cetvorke, 1.3 motor i nema ova vrata, tako da nije ni blizu i glupo je poredit tako dva auta uopste.. ;);)
 
Član
hehe..... tako bilo sa mercedesom ...prvi u sani zlatna boja i nakraju pojavi se jos jedan ....cccccccc

al zna raja sta je orginal :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
mah mogu oni kopirat koliko hoce.. pa kad vozis golfa, bilo da je kakav ne moze biti unikatan, tako da ne znam zasto se zamarati tim ..

u ostalom, ovaj jedan od tih kopija ima farove sa cetvorke, 1.3 motor i nema ova vrata, tako da nije ni blizu i glupo je poredit tako dva auta uopste.. ;);)

sta hoces reci :lol: da su vrata, motor i svjetla jedina razlika :123:
 
Član
Što si stavio ove petokrake Eko? Ako je zbog ekonomske računice OK,ali ako si iz hira svezaću ti uši na mašnu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top