golf 2 1.8 plin

golf 2 1.8 plin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz svima

Eh ovako prije sam vozao hondu civic 1.4 16v
pa je crkla

sad sam kupio golfa 2 1.8 karburator plin

nemam pojma kako to radi na plin fino ide sve ok
samo kad je na plinu obrtaji mogu do 3 i po hiljade i stane drzim gas do daske al stoji na 3 i po do cega je to jel zavrnut da manje trosli ili ????

eh sad jedan problem kad je na benzinu normalno leti
drugom 100 :p kad ga zavrnem na 7 hiljada, dobro honda je mogla 120 drugom na 10 hiljada hehe nije to bitno nego kad ga tako cepim ili kad normalno vozim saltam na 4 hiljade motor se na stangasu gasi, stanem na semafor cim pritisnem kvacilo ugasi se eh do cega je to sad ??? to se ne desava stalno samo nekad ne znam sto, sipao sam benzin 98 sto je normalno za karburator kako ja mislim


sta da radim do cega je u koji servis da idem i dali mogu sam da napravim ???

hvala
 

IGY

Član
Novi clanovi:icon_arrow:predstavljanje


nakon toga se otkljucava tema i rasprava pocinje
 
Član
pa nisam baš neki stručnjak ali ako se gasi na leru il u mjestu vjerovatno da je zapušena ler dizna il nije dobro naštelovan odnos gorivo i zrak al to bi ti trebao majstor pogledat :icon_smile:
 
Član
Da bezveze ne hodas od majstora do majstora,idi u Lukavicu kod majstora po imenu Slavko,on je glavni za karburatore...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Da bezveze ne hodas od majstora do majstora,idi u Lukavicu kod majstora po imenu Slavko,on je glavni za karburatore...

stelovanje karburatora i problem rjesen vjerovatno je ler dizna zacepljena nista strasno ;)
 
dostelovo sam danas sve je ok :)

drugom 110 :D leti :p



a kako se stima rasplinjivac za plin mislim da mi je sad pojacan puno trosi

hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top