golf 2 1.8 g60

golf 2 1.8 g60

Ovako, novi sam na forumu, cackao sam trazio al nmg naci nista na ovu temu
stvar je sledeca, nedavno sam kupio golf 2 1.8 g60
motor radi, vuce ko blesav, pali, sve ok, e sad znam da je motor rijedak i da ga vecina nasih "seoskih majstora" nije nikad vidjela, zanima me gdje ja mogu provjeriti motor, g-lader, uraditi servise... kako je auto odrzavano i pazeno stvarno nez jer sam ga kupio preko covjeka, jedino sto mi je receno je da je motor komplet radjen i da ima oko 300 konja, koliko je to tacno stvarno nezz
ne zelim da vozim svakome, auto sredjujem za sebe i hocu da to sve radi kao sat. Hvala
 
Najmanje mi je vazno koliko on KS ima, meni je vazno da on meni radi ko sat :D. Cuo sam da g-lader treba servisirati svakih 40k a kad je ovaj radjen nez :/
 
Član
Kakvi crni 300 konja, nemoj da te lazu, za g leder si dobro cuo, jeste pipljiv i mozda ima svega par ljudi u celoj bivsoj sfrj da ga znaju uraditi. Ima jedan lik u bosni koji ti sve informacije moze dati iz prve ruke jer ima po meni najjacu dvojku g60 na balkanu, mislim da se zove Beljo i iz Mostara ili Sarajeva je nisam siguran. Mozda ga neko sa foruma zna licno

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Kakvi crni 300 konja, nemoj da te lazu, za g leder si dobro cuo, jeste pipljiv i mozda ima svega par ljudi u celoj bivsoj sfrj da ga znaju uraditi. Ima jedan lik u bosni koji ti sve informacije moze dati iz prve ruke jer ima po meni najjacu dvojku g60 na balkanu, mislim da se zove Beljo i iz Mostara ili Sarajeva je nisam siguran. Mozda ga neko sa foruma zna licno

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Beljo je iz mostara ima mozda mjesec dana stajao sa njim ni njegova nema 300ks, momak sa foruma sto slaze golfa rally ti moze dati informacije koje su ti potrebne :)
 
124ype8.jpg
 
Top