GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

GOLF 2 1.6benzi - - > 1.6TD - - >?

Član
Pregledao sam svaki post ima evo već skoro pola sata čitam i želim ti pohvaliti projekt. Svaka čast na ovako detaljnom radu. Samo molim te nemoj gonjat da staviš BBS jer po meni preskupa i monotona investicija jer svak živ to radi bar u nas. Probaj naći ATS cup 15ke i lijepo to ispolirat da se fino sjaji
ar87954ne8-57bbee.jpg

Bila je u nas jedna lijepa plava duja GTI sa ovim felgama i bila je perverzija a odavno ne viđam ovaj ATS na golfovima, samo RS ili RM. Samo predlažem prika iako svak ima svoj ukus. Isto tako i ja glasam protiv ovoga krova, šteta je to pilat kad si ga friško lakirao i kad do sada nije pilan ni varen. Pozdrav iz Hercegovine!
 
Član
Prvo cu rec hvala ljepa :)
A sto se tice felgi vec duze vrjeme imam u planu ATS ali nikako da nadem one sa vecim rubum kao gore sa slike..
O krovu jos uvijek razmisljam i sve vise me odbija..
Moj ajmo reci projekt nece ici u onom smjeru kako izgleda danas skoro svaki golf...
Trenutno sam u potrazi za westy ili hella typ de1 frontom..
Pozdrav i tebi
 
Član
pozz,evo mene malo opet :D
prodao sam svoje aluminiske felge i kupio nešta što sam slučajno našao i nisam tjeo propustit priliku ;)

G60 čelične felge :D:D:D

12166895_976794235717522_1759541334_n.jpg


12170823_976849119045367_100739187_o.jpg
 
Član
evo ja vec 2 godine vozim sa poziijama, prelazim granicu svako 2 mjeseca, nikad niko nije ni upitao za njih, jos kod mene rade i bocni zmigavci kao poziije, sijam ko jelka :D
projekt odlican, vec kometarisao na drugom forumu, samo naprjed!
 
Član
Druze moze policija da te kazni zbog tog. Tako da ti ne preporucujem da tako ubijas dosadu

Mene zaustavio bio jednom , kaze zasto ti rade oba pokazivaca , ja mu upalio onda sva cetiri i nije mu jasno bilo , americki fazon ovo ono :D , kad kaze dobr osi ga sredio i hajde vozi , cuvaj se :D
Kontao valjda pokvarili se ili ja spojio direkt na veliku sijalicu :D
 
Top