Golf 2 1.6 TD

Golf 2 1.6 TD

Član
ma svasta nesto ev radim ove sitnice pravim full fabriku nabavit crne stopke black magic kasnije neke felge poliranje boja sicevi al treba kesha za njih tako malo pomalo uradit cu ga boja je org isad i kilometri sve :)
 
Član
uspio sam nac engleza ko u mene valjda ce i u mene ovako bit s bojom :))
 

Prilozi

  • TillyontheBus-2-3.jpg
    TillyontheBus-2-3.jpg
    189,4 KB · Pregleda: 62
  • TillyontheBus-5.jpg
    TillyontheBus-5.jpg
    160,9 KB · Pregleda: 57
Član
Evo malo novine stavio folije zute na dva mala fara i jos su u dolasku neke stvari gti lip i jos sitnica od gti-aimage.jpgimage.jpg
 
Član
cini ti se drug al sex je ono bas nije svijetlo uzivo je tamnija taman a baca podigo ih a engleza sam nasao trazio kod boje svoj i naletio na njega :)
 
Član
Rođak, gdje si uzeo ovu foliju žutu, i zna li ko je li svaka ista ili ima razlike,vidio sam da ima crna u dvije nijanse,tamnija i svjetlija,mada svaka žuta što sam na piku našao je samo jedna nijansa,a volio bih što Skrabo kaže što tamniju,da ne izgleda kao da su požutili farovi :)
 
Član
imas na piku druze kucaj zuta folija i naces samoljepljiva zuta folija za auto u jednog momka iz tuzle imas raznih dimenzija :)
 
Član
Aha,znam,gledao sam,smao me interesuje jesu li sve iste,tj. da li je kod svih žutih isti procenat zatamnjenja ili su neke svjetlije,a neke tamnije?

Na piku je sve losije,svijetlija je folija i bas to sto kazes izgleda kao da su pozutili farovi,ja trazim tamniju,ali moze se nekako transparetnim pipsom to poboljsati ali m ise ne da zezati oko toga ;)
 
Član
Na piku je sve losije,svijetlija je folija i bas to sto kazes izgleda kao da su pozutili farovi,ja trazim tamniju,ali moze se nekako transparetnim pipsom to poboljsati ali m ise ne da zezati oko toga ;)

Toga se i ja bojim,da ne nabavim sve uradim pa da ne budem zadovoljan...ne znam,kod njega na ovim farovima ne izgleda loše,bar na slikama,boja je relativno tamna,eh sad,šta,kako...ne znam ni sam :D
 
Top