Golf 2 1.6 TD interc... & golf 1 16V

Golf 2 1.6 TD interc... & golf 1 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i ja da predstavim moje vozilo,rec je o golfu 2 87 godina,motor 1.6tdi 80ks,felne oz 16-tice,bonrath centralni brisac,rally front. Ukratko bio je gti 16v pa je ubacen dizel.







Rally front je skinut skoro,stavljen na plavu dvojku VR6 VK table sto je bila u Zivinicama.



Golf 1 16V je u fazi sredjivanja i farbanja, blok je od PL-a,glava od KR-a a bregaste od ABF-a, 2xdellorto 40, izduvne 4-2-1,jos nitro da se stavi i to je to.
 
Član
Za relly front smo nesto menjali-drugarski,ionako bi mi ga izcupao da mu nisam prodao. na keca idu gevinde i felne sa dvojke,bice mislim u mat naj mracnijoj crnoj,nece biti hrom detalja.ako bog da od dragana cu kadice iz plavog golfa uzeti,maska farovi i spojler donji su vec tu.ostalo mi da nadjem stop lampe one tamne a prozirne i neznam sta vise.Mislio sam staviti 16-tice Borbet A , prednje plitke a zadnje duboke posto ih imam ali mi nesto nestoje lepo,uostalom videcemo,mozda neko da pametan predlog sta staviti.;)
 
Član
Hahaha, stvarno, ljudi daju guzu za masku sa farovima od G60-ke... i sada nikome nije jasno kako je nesto tako uopste na prodaju.... i ja sam se na citanju prvog posta cudio, mada dok sam sve procitao necu vise da komentarisem....:icon_smile:
Generalno, dopada mi se tvoj auto, pogotovo sto nisi menjao vrata nego si ga sredio kao dvojku "pre 87.", evo dokaza da su zemljom hodali i golfovi sa leptir staklom :cool: A svidja mi se jos i boja na Golfu kod ovog tvog ortaka...moram da dodjem do sifre...
A sto se tice predloga sta staviti od felni... hmmmm.... pa kako god da okrenes, auto ti je zakovan, tu dobro leze neke starije felne sa vecim falcem. Po mom misljenju Borbet A nije nekako za VW, kada vidim kako stoje na BMW-u E30, jednostavno ne mogu da ih zamislim ni na jednom drugom autu. nOKe ima dobar ukus za felne, covek ima kolekciju BBS-ovki... to je bas autentican model za udomiti. Pod uslovom da ti je ostala ova clear maska i okrugli farovi, fino bi ti legle ATS cup 15", samo neke dobro ocuvane, sto je tesko naci...
Veliki pozdrav!
 
Član
Moram videti za felne i ja bi stavio neke sa falcom.Ima kod nas felni dosta ali je problem sto su kockaste a ne okrugle-zahvaljujuci nasim extremnim putevima i kraterima.
Bas sam se nasmejao kad si pomenuo da borbet lepo stoji na bmw-u,sad ces videti zasto.imam i borbet-a i bmw-a.



Pozdrav
 
Član
Benka je M3 E30 , 90god. motor 2.3 16V + turbo. Projekat u zastoju,garaziran i ceka bolje dane.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top