Golf 2 1.6 diesel

Golf 2 1.6 diesel

Član
z0ne je napisao(la):
soffa je napisao(la):
ma kakvi rubovi i te duboke branike svi traze too..nego skini te ove rubove jer nemas ni lajsne il nadji lajsnu lipp od gti to moze i spustanje..maa furaj svoj fazon dobro ti ide...;)

trazim lajsne vec odavno nigdje da nadjem nasao sam u kiseljaku ali su bile polomljene ... imam kuci trenutno neke pa cu ih ove nedelje staviti fali mi samo jedna na zadnjem dijelu ali naci cu na otpadu uskoro nadam se haha :D

super je golf prvo sad sto bi uradio spustio ga trazio lipp i zadnji dio preradio zalijepio il zavrno tablicu bez okvira ovog uklonio ove oznake led ubacio za osvjetljenje tablice i neki bar nastavak na auspuh izveo ali da ne ide krivo...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
z0ne je napisao(la):
soffa je napisao(la):
ma kakvi rubovi i te duboke branike svi traze too..nego skini te ove rubove jer nemas ni lajsne il nadji lajsnu lipp od gti to moze i spustanje..maa furaj svoj fazon dobro ti ide...;)

trazim lajsne vec odavno nigdje da nadjem nasao sam u kiseljaku ali su bile polomljene ... imam kuci trenutno neke pa cu ih ove nedelje staviti fali mi samo jedna na zadnjem dijelu ali naci cu na otpadu uskoro nadam se haha :D

super je golf prvo sad sto bi uradio spustio ga trazio lipp i zadnji dio preradio zalijepio il zavrno tablicu bez okvira ovog uklonio ove oznake led ubacio za osvjetljenje tablice i neki bar nastavak na auspuh izveo ali da ne ide krivo...;)


Zadnji kraj zalijepi tablicu, smd/led osvjetljenje i to je to :) Od kad sam zalijepio tablu cesto znam stati iza njega i diviti se :lol: bolest :D
 
Član
Solomaher je napisao(la):
soffa je napisao(la):
z0ne je napisao(la):
soffa je napisao(la):
ma kakvi rubovi i te duboke branike svi traze too..nego skini te ove rubove jer nemas ni lajsne il nadji lajsnu lipp od gti to moze i spustanje..maa furaj svoj fazon dobro ti ide...;)

trazim lajsne vec odavno nigdje da nadjem nasao sam u kiseljaku ali su bile polomljene ... imam kuci trenutno neke pa cu ih ove nedelje staviti fali mi samo jedna na zadnjem dijelu ali naci cu na otpadu uskoro nadam se haha :D

super je golf prvo sad sto bi uradio spustio ga trazio lipp i zadnji dio preradio zalijepio il zavrno tablicu bez okvira ovog uklonio ove oznake led ubacio za osvjetljenje tablice i neki bar nastavak na auspuh izveo ali da ne ide krivo...;)


Zadnji kraj zalijepi tablicu, smd/led osvjetljenje i to je to :) Od kad sam zalijepio tablu cesto znam stati iza njega i diviti se :lol: bolest :D

lijept cu tablicu samo ne sada u novembru moram uzeti nove svakako puna saobracajna vec :D ehehhe pa cu onda ... laku cu za led to je 20 marak i rjeseno sve :p

soffa je napisao(la):
z0ne je napisao(la):
soffa je napisao(la):
ma kakvi rubovi i te duboke branike svi traze too..nego skini te ove rubove jer nemas ni lajsne il nadji lajsnu lipp od gti to moze i spustanje..maa furaj svoj fazon dobro ti ide...;)

trazim lajsne vec odavno nigdje da nadjem nasao sam u kiseljaku ali su bile polomljene ... imam kuci trenutno neke pa cu ih ove nedelje staviti fali mi samo jedna na zadnjem dijelu ali naci cu na otpadu uskoro nadam se haha :D

super je golf prvo sad sto bi uradio spustio ga trazio lipp i zadnji dio preradio zalijepio il zavrno tablicu bez okvira ovog uklonio ove oznake led ubacio za osvjetljenje tablice i neki bar nastavak na auspuh izveo ali da ne ide krivo...;)

Ne znam sta da ti kazem za auspuh nekako mi je to nepotrebno sve ... sa obzirom da je obicni 1.6 dizel nije ni turbo ni nista tako da ono ... :D ne znam ehehe mislio sam mozda staviti onaj sa dvije cijevi isti kao ovaj samo kose cijevi i to je to :D a led ce uskoro leci ovih dana :p

Kad vec pominjete svi gdje bih mogao uzeti ove led za tablice dvije da sutra odmah to uzmem da ne trazim po piku bezveze :D ??? Pozz
 
Član
Evo postavljene lajsne sinoc ... i jutros ispred zgrade neko mi vec otkinuo jedan dio lajsne sto dodje na zadnji dio kod vozaceve strane .... valjda dusmanu trebalo cccc nisu mogle noc prenocit ko bi rekao da i to skidaju ....

etgp6b.jpg


2gx1iyq.jpg


1zobxj4.jpg

Auto inace nije narandzasto kao na slikama hahah nego je tamno crvena nego losa kamera na telefonu XD hehe :D
 
Član
dee ti jednu lijepo slikaj iz profila zadnji i prednji dio da uhvatis citavog golfa..aa lijepo bogami za lajsne...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
dee ti jednu lijepo slikaj iz profila zadnji i prednji dio da uhvatis citavog golfa..aa lijepo bogami za lajsne...;)

hahahahaha uslikat cu ovih dana ne brini :D nego htio sam pokazati lajsne ne citavo auto :D
PS: skinuo sam okvir od zadnje tablice i zasarafio sam je mnogo ljepse izgleda bice veceras slike nakon sto stavim xenone :) pozz
 
Član
z0ne je napisao(la):
nije ni ovaj los sta mislis :p
http://www.pik.ba/artikal/3066622/spojler-golf-2/

tajj ti je za duboki branik..pa ako mislis kad stavljati duboke branike to je tajj...all meni je bolji sa ovim branicima i gti lipp znaci kao na prvoj slici...;)
 
Top