Golf 2 1.6 diesel

Golf 2 1.6 diesel

Član
Evo privodi se kraju ... evo par slika od danas prije i nakon postavljanja obrva(sutra lajsne gti na vratima ) ...
uskoro novi amortizeri sporstke opruge ( koje cekaju u garazi) cim legnu amortizeri idu i opruge ... onda enterijer malo dotjerati i tako . Slobodno komentarisite :D

2mfzqmw.jpg

144br00.jpg

uo94g.jpg

295sfb8.jpg


PS: Nisam ga stigao oprati ni ispolirati kako treba ali to dok se sve zavrsi da ne moram 2 puta djaba ehehhe ... pozz do skorijeg vidjenja :D
 
Član
Franki je napisao(la):
Sto mu nisi ofarbo ovu tipku gdje se otvara gepek :icon_smile:

Onaj e bila ofarbana medjutim dok se auto sklapalo dobila je noge i izgubila se hahaha pa sam morao naci neku drugu tj "novu i staviti :D pa valdja cu se uskoro nakanit i ofarbat :p
 
Član
Dobar nema sta..ali kada si vec farbao trebo si zatvoriti zadnju ovu lajsnu tj.ukloniti je ali dobro je i ovako ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Dobar nema sta..ali kada si vec farbao trebo si zatvoriti zadnju ovu lajsnu tj.ukloniti je ali dobro je i ovako ;)

thx ... ma nema potrebe i ovako je ok :) ima precih stvari od toga :D hehe
 
Član
Evo mali bezze update ... uradjen crveni trim na felgama da vidim kako ce stajati za sada mi je tu i tamo nisam pretjerano zadovoljan ako mi se ne svidi skinut cu :D zatamnjena zadnja bocna stakla, promjenjeni zadnji tromblovi i lezajevi ... uskoro stizu 4 nova amortizera i opruge i spusta se napokon auto :D ... toliko za sada vidimo se uskoro


25f2k4h.jpg

sg4u3a.jpg

2e0piqs.jpg

2cei70n.jpg

v4349s.jpg


Naravno sve primjedbe i pohvala dobrodosle heheehe :lol::lol:
 
Član
saleee je napisao(la):
:cool::cool: jedino sto bi ja isao napred duboki lip i rubove i pragove od gti-jevog bodya...

Razmisljao sam ja o tome vjeruj mi nije problem kupiti nego je problem vikendica na koju idem svaki dan ako to uradim necu moci uci u dvoriste :) ne vidi se bas najbolje na ovim slikama ali tako je ... vec sada ponekad zakacim tockom od obrvu blatobrana :D tako da mora ostati ovako samo cu ga spustiti jos 3-4cm max :D
 
Član
ma kakvi rubovi i te duboke branike svi traze too..nego skini te ove rubove jer nemas ni lajsne il nadji lajsnu lipp od gti to moze i spustanje..maa furaj svoj fazon dobro ti ide...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ma kakvi rubovi i te duboke branike svi traze too..nego skini te ove rubove jer nemas ni lajsne il nadji lajsnu lipp od gti to moze i spustanje..maa furaj svoj fazon dobro ti ide...;)

trazim lajsne vec odavno nigdje da nadjem nasao sam u kiseljaku ali su bile polomljene ... imam kuci trenutno neke pa cu ih ove nedelje staviti fali mi samo jedna na zadnjem dijelu ali naci cu na otpadu uskoro nadam se haha :D
 
Top