Golf 2 1.6 D

Golf 2 1.6 D

imam golfa 2 1.6 D poznatiji kao čađo :lol: planiram ga na proliće farbat jer sam ove godine motor mu sredio....znači stavio sam novu lamelu novu korpu ležaj za njih novu sajlu od kvačila mjenjo sam digtung glave motora i nosio sam glavu na ravnanje stavio sam novu vodenu pumpu nova 4 ležaja 2 nove gume.....poprilično sam se istrošio za to pa sam mislio najprije sredit mu limariju malo zamjenit obrve pragove blatobrane i skinit sa njega one plastike šta idu na obrve pa ga onda ofarbat......mislio sam mjenjat prednji i zadnji branik kad ga ofarbam ali nezzz još koji bih stavio na njega....svaki prijedlog dobro došao je....planiro sam još stavit led trake uspod auta i našo sam na piku jedan fin set za 140 km.....unutra je trenutno pioneer muzika znači bass od 1000w i pojačalo od 4 kanala 1000 w....ako ima neko nekakav prijedlog šta bi mogao stavit na njega i kako da ga uredim volio ba da kaže jer je na njemu sada sve tvorničko
 
a druže moj sad da stavim slike nije problem ali bit je što nemam šta stavit sve je tvorničko na njemu još dok se neskupi još malo para pa onda idem da ga sređivam :cool:
 
aha ok stavit ću iz za danas ili sutra jeli može

ovo je kad sam minjo malemu korpu i ležaj za njih :123:

1imstw.jpg
 
Član
dobar ti akumulator meni takvi bio 7 godina...valjda si i ti potrefio pravi..i de bogati slikaj golfa ekterijer enterijer da ti nama kazemo sta ne valja ko i za diode ispod..;)
 
taj mi je trajo samo 2 godine....nedavno sam stavio isto vartin samo silver šta ima srebra u sebi da se ćelije nemogu zalipit košta oko 185 km :123: slike dolaze sad ovi dana
nastavak od prošle slike:cool:
2u7r4wn.jpg

263ufm8.jpg
 
ne ulazi pare u to.prodat cu ti ja golfa i miran si.:icon_smile:
Ima i limariju redjenu,i motor,i led diode,i xenone i svata nesto:mrgreen
http://i56.tinypic.com/106ernt.jpg
 
Početnik
Moj ti je savjet da nista puno ne ulazes u njega ! Vidis na slici moje Jette,alu felge,xenon,duboki branici i to je to...! Ne valja puno djidjat npr. te neke diode i ta sranja...!
 
golf ti je prelip koliko ga cjeniš....aaa nezzz imam neku želju da stavim te trake i te gluposti pa sad nezzz dali ću ih stavljat na golfa ili bmw :123:
 
Top