golf 2 1.6 benzin elektronac - mane, savjeti

golf 2 1.6 benzin elektronac - mane, savjeti

Član
kupio sam benzinca kao sto pise u naslovu, kod mene je vise od 3 mjeseca nikakvih problema sa motorom, karburatorom paljenjem i sl. nisam imao, auto ide boze sacuvaj obrtaj na 7 hiljada hvata 90 kmh u drugoj brzini, ali ako ima neko da mi kaze kakve su im mane oko kvarova na motoru karburatoru i opcenito savjet neki, bilo bi lijepo :D
 
Član
Imam isti motor, vec 11 godina nije bilo nikakvih ozbiljnih problema. Prava masina ;)
Zezao me jedno vrijeme karburator, ali nije bilo do auta vec do loseg benzina, bio pun vode. Pazi gdje sipas gorivo, redovno mijenjaj filtere, ulje i slobodno nekad ostrije vozi da se procepi karburator ;)
 
Član
Drug ima taj motor u golfu vec 15 godina Zezao ga palio se saug u voznji rijesio problem zamjenom gumice u ususnoj grani vise nije imao problema samo gas goni ga ko bog maglu
 
Član
Imam isti motor, vec 11 godina nije bilo nikakvih ozbiljnih problema. Prava masina ;)
Zezao me jedno vrijeme karburator, ali nije bilo do auta vec do loseg benzina, bio pun vode. Pazi gdje sipas gorivo, redovno mijenjaj filtere, ulje i slobodno nekad ostrije vozi da se procepi karburator ;)
hvala puno, to i radim 1-2 puta u 7 dana ga naguram pravo, hvala jos jednom
 
Član
imam problem sa brisacima, :/ u voznji sve super radili, ugasim auto medjutim sjetim se da sam nesto zaboravi upalim ponovo a brisaci ne daju znak zivota zna li mozda neko sta je hvala
 
Top