Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

pajo je mjera, a jesi kablove provukao :icon_question:
 
Legend
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

eto chuza sad gannjaj felge kake dobre,falcare naravno:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

Bas sam upratio na market.ba-u, ima lik u mostaru prodaje volan od trice golfa... Masivniji je i daleko lepsi od ovog sto imas... a dobro je ocuvan i kosta samo 30KM... to je onaj cetvorokraki bez airbaga... super izgleda i oplemenio bi ti unutrasnjost. Ja sam sebi nabavio kozni od Corrada....ubacio ga u Polo 2 :icon_smile:
Dok ne skupis vise love, ne bacaj pare na ove dzeftine, na kraju krajeva drzaces to u ruci...
Procitao sam u naknadno u nekom od prijasnjih postova da trazis nabu... ne znam da li mozda treba adapter za novije volane (kada sam ga kupovao lik ga je nazvao "naba").. to ti mogu pokloniti ukoliko ti treba.:icon_biggrin:

Sretno!
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

u mene je nesto kao u golfa 3 GTI sto sam vidio d anetko sa foruma prodaje,fin volan,nije glomazan,taman
http://img213.imageshack.us/img213/5793/dscn0528.jpg
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

DiAbLo je napisao(la):
I ja sam CoL3 govorio da kupi ovaj sto je kod tebe :cool:

Ma eto ne mora ni kozni, ima na auto pijaci u Sarajevu, svake nedelje ih ima bar dva po 25KM... bas su kulturni a i lepsi je osecaj posle djevreka uzeti to u ruke! :cool:
 
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

Ma cekaj priliku i kupi neki klasicni,sporCki,trokraki Momo,ha ja.Ja ne bih isao za ovim od trice plus jos cetverokraki,bizi ba.:)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

Heh hvala na komentarima,a za felge sad su one na redu da se skupi lova za njih ;)
 

IGY

Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

kad cemo kablove razvuci te vise ***** mu misa uljenio si se bas
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

Hahaha mah nezz ni sam Bgm Igy,danas stari ce auto negdje vozati,sutra kod majstora neke sitnice da se srede,pa u subotu ili nedelju aBd na more,pa kad se vratim sa mora moracemo to razvuci :icon_smile::icon_smile: a i sad mi treba doci neki woofercic pa da to skompletiramo :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

Ponovo update :icon_smile: :

Stize sutra woofer :icon_biggrin: :



Sve pohvale za CarShopTuzla ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top