Golf 2 1.3 benzin, plin, TRZA

Golf 2 1.3 benzin, plin, TRZA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dzeniii je napisao(la):
zna dosta zezat plin kad se ubaci pogotovo na te starije motore.....a inace motor 1.3 je najlosiji od vw motora znam to iz iskustva,,imo sam dosta 1.3 motora i svaki je pomalo trzuckao....
Rijesi ti tog motora,,izbaci ba govno iz auta

očigledno ih nisi znao podesiti kako treba, 1.3-ca je mene bar
oduševila pouzdanošću i mirnim radom, jest bilo i problema
ali na kraju sve zavisi od majstora koji ti podešava karburator, paljenje i sl
a to što trza vrlo lako može biti do vode u gorivu, znam iz iskustva,
probaj nekom drugom majstoru odnijeti karburator da našteluje, nešto
me na njega vuče
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
zna dosta zezat plin kad se ubaci pogotovo na te starije motore.....a inace motor 1.3 je najlosiji od vw motora znam to iz iskustva,,imo sam dosta 1.3 motora i svaki je pomalo trzuckao....
Rijesi ti tog motora,,izbaci ba govno iz auta

drug ja se ne bi slozio s tobom,ja sam imao isto par tih 1.3 motora,stvarno sam uvijek bio zadovoljan,i sad imam jednog u garazi,nikad nikakvih problema,samo mi nikad nije bilo jasno sto ce na tom motoru plin,kao da on trosi sto litara,al ajd nema veze,sve je do odrzavanja,karburator ne moze svako stimat,a i ostale dijelove,samo odrzavanje i ima da ide ko ...;)
 
Član
Samo provjeri te platine Andrej to ti je uzrok,a za 1.3,imam ga i ja,u mom golfu,nikad da kucnem u drvo sa njim problema,samo redovno servisiranje,sipaj i vozi ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Samo provjeri te platine Andrej to ti je uzrok,a za 1.3,imam ga i ja,u mom golfu,nikad da kucnem u drvo sa njim problema,samo redovno servisiranje,sipaj i vozi ;)

normalno,ja imam jedan takav motor,bas sto ti kazes sipaj i vozi,nikakvih problema,dobro pojavi se koji sitni,ipak stari su to motori,ali inace sve odlicno,ne bi mijenjao ni za jednog dizela;)
 
ja vozim punih 5 godina 1.3 1991 godima uvjek sve ok rad extra karburator isto ok potrošnja prezadovoljavajuća jedini problem mi je bio sa tom benzinskom pumpom ona je promjenuta sada je ok ostalo samo redovno održavanje i nema šta da mu bude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top