Golf 2 1.3 benzin, plin, TRZA

Golf 2 1.3 benzin, plin, TRZA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
brat u ogromnim problemima, pa pomagajte ako znate molim vas,
auto je golf 2 88 god. 1.3 benzin, plin, karbas sa 5 brzina i kvar je sljedeci, auto trza u svakoj brzini pri dodaji gasa, a na leru malo variraju obrtaji, zamjenjeni su svi filteri, cackano oko razvodnika paljenja, karburator skinut i ociscen i ustelovan, akomulator je nov, majstor kaze alternator i svjecice da su ok, mada ja sumnjam da je alternator, pa pomagajte, isto se ovako ponasa nebitno jel benzin ili plin.... auto je stajao mjesec i sada se nemoze ni upaliti stalno vergla ali bezuspjesno, pa su svi prijedlozi dobrodosli,


unaprijed hvala......


pozzz ANDRE:123::123:
 
Član
andre306 je napisao(la):
brat u ogromnim problemima, pa pomagajte ako znate molim vas,
auto je golf 2 88 god. 1.3 benzin, plin, karbas sa 5 brzina i kvar je sljedeci, auto trza u svakoj brzini pri dodaji gasa, a na leru malo variraju obrtaji, zamjenjeni su svi filteri, cackano oko razvodnika paljenja, karburator skinut i ociscen i ustelovan, akomulator je nov, majstor kaze alternator i svjecice da su ok, mada ja sumnjam da je alternator, pa pomagajte, isto se ovako ponasa nebitno jel benzin ili plin.... auto je stajao mjesec i sada se nemoze ni upaliti stalno vergla ali bezuspjesno, pa su svi prijedlozi dobrodosli,


unaprijed hvala......



pozzz ANDRE:123::123:

lako se provjeri jeli alternator.jeli mjenjan filter od goriva?a to variranje gasa u leru ti može biti 100 stvari
 
nisam siguran ali mislim da ima, ev sad me napumenuh i na mom golfu isti problem i platine bile....
mislim da su one u pitanju, hvala kume punooooooo
pozzzz;);););););)
 
Član
ma ja buraz,to ti je sto posto,ako ne mozes upalit otvori razvodnik,nemoj skidat platinu,uzmi malo smirgl papira,i polako provuci izmedju platine,samo malo da ocistis,ponovo zatvori razvodnik i upalit ces sto posto,,,ali svejedno otidji kupi novu platinu i zamijeni,
 
mislim da nema elektronsko paljenje, a platine bih trebao onda sutra da zamijenim, u svakom slucaju HVALA na pomoci......
 
andre306 je napisao(la):
mislim da nema elektronsko paljenje, a platine bih trebao onda sutra da zamijenim, u svakom slucaju HVALA na pomoci......

ako nema dugo plin na tom autu to je onda znak da su problemi tek poceli,ja sam na istom motoru nakon 110 000 na plinu sve izbacio,na kraju i glavu radio i karburator novi jedva nasao i platine me i dalje zezaju,a sve zbog plina..
 
Član
zna dosta zezat plin kad se ubaci pogotovo na te starije motore.....a inace motor 1.3 je najlosiji od vw motora znam to iz iskustva,,imo sam dosta 1.3 motora i svaki je pomalo trzuckao....
Rijesi ti tog motora,,izbaci ba govno iz auta
 
kod mene se desila istva stvar al kod mene je bila otišla benzinska pumpa onda što dodje na motoru nije vukla gorivo uvjek ga vraća nazad pa nije htio upalit a u leru variro jer nije imao dovoljan dotok goriva sada sa novom pumpom mi je sve ok pa sad .......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top