Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BBS-ice gotove,rally front gotov,gti bodykit usavrsen,gewinde kupljene,gume se cekaju....
Ali nista od ovih dijelova nece na ovog golfa...za koji dan idem po jednoga 1.8 benzin 89g.3 vrata...u njega cu ubaciti ovaj svoj 9a motor,sjedala,siber,podvozije...i gore navedene dijelove... ali prije svega kompletna restauracija(farbanje zastita...) moj ce biti na prodaju s tim 1.8 motorom...
nece biti puno love...a izgledom ostaje isti,ako ima zainteresiranih nek se jave:icon_smile:
 
Bit ce prikazano sve tu...godinu dana sam skupljao dijelove...nisam nista htio pocet radit bez svega sto mi treba...tako kad krene posao da ne gubim vrijeme za trazenje dijelova...

Sad je cve u kuci sredeno i ceka...:icon_smile:
 
Član
pa koliko će ti trebati vremena da završiš sve....


sretno ti u radovima....i zavidim ti jako na color concept sjedalima......šta bi dao za njih ;););)
 
http://www.ebay.de/itm/VW-Polo-6N-GTI-Colour-Concept-Ledersitze-Recaro-schwarz-Golf-3-/140705541534?pt=DE_Autoteile&hash=item20c2b42d9e#ht_3128wt_952

Znam...kostaju koliko i golf 2:D
Pa mislim pocet raditi poslije uskrsa...planiram ga zavrsiti do 10.6 tj do vw tuning showa u karlovcu...mislim da je 2mjeseca dovoljno,s obzirom da sve spremno ceka samo lakiranje ce malo potrajati...ostalo samo lagano sastavljat....
uglavnom necu se zuriti...ovo se radi jednom u zivotu...nedaj Boze kakve nesrece poslije je samo voznjica i uzivanje;)
 
Član
ma znam ja koliko koštaju i koliko ih je teeeššško naći....mislim baš na crne...jer mi se jedino crni sviđaju...kako bi u mene fino legli hehhe....u mene i je koža ali obični recaro sic nije taj pravi ....
 
muza je napisao(la):
ma znam ja koliko koštaju i koliko ih je teeeššško naći....mislim baš na crne...jer mi se jedino crni sviđaju...kako bi u mene fino legli hehhe....u mene i je koža ali obični recaro sic nije taj pravi ....

Da crni su bas rijetki...ima tema na vw club croatia...mislim da tamo ekipa zna za 15-ak komada colour concepta u HR...bar ovi sto su se javili da su vidjeli bar jednog...i mislim da nema ni jedan crni.
Inace on je i najrijedji...eto ja sam imao srece...a i u mene nije org zadnja klupa,tako da bih je volio imati ali nema sanse naci ju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top